2024.26

inter

Pionier e-mobilności
YouTube Music
Dołączone do wersji 2024.26
Słuchaj ponad 100 milionów utworów dzięki YouTube Music Premium. Uzyskaj dostęp do swojej biblioteki, aby zobaczyć wszystkie polubione i dodane utwory, utworzone przez siebie listy odtwarzania oraz artystów i podcasty, które subskrybujesz.
Wymaga połączenia Premium lub aktywnego połączenia Wi-Fi.
Amazon Music
Dołączone do wersji 2024.26
Użytkownicy Prime mają dostęp do ponad 100 milionów utworów w trybie losowym, list odtwarzania All-Access, a także największego katalogu najlepszych podcastów bez reklam. Uaktualnij do Amazon Music Unlimited, aby uzyskać pełny dostęp na żądanie.
Wymaga połączenia Premium lub aktywnego połączenia Wi-Fi.
Kontrola rodzicielska
Dołączone do wersji 2024.26
Możesz teraz włączyć kontrolę rodzicielską za pomocą kodu PIN w swoim pojeździe. Ustaw maksymalną prędkość i ogranicz przyspieszenie do Chill. Włącz funkcje bezpieczeństwa, takie jak ostrzeżenie o ograniczeniu prędkości, automatyczne hamowanie awaryjne i ostrzeżenie o zderzeniu czołowym. Skonfiguruj godzinę policyjną, aby otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem aplikacji mobilnej Tesla, gdy pojazd przekroczy godzinę policyjną.
Włącz kontrolę rodzicielską z pojazdu lub aplikacji mobilnej Tesla. Przejdź do opcji Kontrola > Bezpieczeństwo > Kontrola rodzicielska. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i podaj kod PIN. Kierowcy nie mogą wyłączyć kontroli ani zmienić ustawień bez ponownego wprowadzenia kodu PIN.
Przejdź do podmiejsc docelowych
Zawarte w wersji 2024.26
Teraz po wprowadzeniu miejsca docelowego nawigacji możesz wybrać podmiejsce docelowe (np. konkretny terminal na lotnisku), aby uzyskać dokładniejsze szczegóły trasy.
Prognoza pogody i jakość powietrza
Zawarte w wersji 2024.26
Pasek stanu pojazdu teraz wyświetla lokalne warunki pogodowe obok temperatury. Gdy jakość powietrza jest słaba, pojazd wyświetla również symbol AQI i wartość indeksu.
Dotknij temperatury na ekranie dotykowym, aby wyświetlić szczegóły lokalnej prognozy pogody, takie jak warunki pogodowe, maksymalne i minimalne temperatury w ciągu dnia oraz prawdopodobieństwo opadów. Wymaga łączności Premium.
Zaplanuj ładowanie i wstępne kondycjonowanie
Zawarte w wersji 2024.26
Z przeprojektowanego menu lub aplikacji mobilnej Tesla zaplanuj ładowanie lub wstępne kondycjonowanie swojego pojazdu. Możesz wybrać lokalizację, zaplanować jednorazowe, powtórzyć określone godziny lub dni tygodnia, a także kontrolować, kiedy ładowanie się rozpocznie i zakończy.
Aby zaplanować ładowanie i wstępne kondycjonowanie, dotknij opcji Sterowanie > Harmonogram.
Ulepszenia bezpieczeństwa
Zawarte w wersji 2024.26
Ta aktualizacja zawiera ważne poprawki i ulepszenia bezpieczeństwa.
Inne aktualizacje
Zawarte w wersji 2024.26
- Bitwa o Polytopię - Aktualizacja skórki ∑∫ỹriȱŋ ₼idŋighţ - Twórz groby, buduj krypty i przyzywaj demony z grobów w ciemnych lasach dzięki specjalnej skórce ∑∫ỹriȱŋ ₼idŋighţ. - Vampire Survivors - Aktualizacja „Laboratoriów” - Odkryj sekrety mrocznych tajemnic z nową postacią, wzmocnieniem, osiągnięciami, etapami i bronią.
- Przeprojektowany panel klimatyczny pozwala na łatwy wybór ustawień komfortu.
- W trybie Auto prędkość wentylatora może teraz automatycznie spadać, aby zmniejszyć hałas otoczenia podczas rozmowy telefonicznej.
- Spotkania Zoom są teraz domyślnie wyświetlane na pełnym ekranie, gdy samochód jest w trybie Park. Możesz również zalogować się za pomocą kodu QR.
- TeslaMic jest teraz obsługiwany w powiązaniu z dostępnością w sklepie Tesla.
 

r00tku

Posiadacz elektryka
Ale timing... Akurat od dwóch dni mam YT Premium i rozmyślałem, że gdyby YT Music było obsługiwane to bym przeniósł się ze Spotify.

No i na plus harmonogram ładowania. Można będzie w końcu ustawić, że między 13:00 a 15:00 jest tańszy prąd i auto może się wtedy ładować.

 

inter

Pionier e-mobilności
Ale timing... Akurat od dwóch dni mam YT Premium i rozmyślałem, że gdyby YT Music było obsługiwane to bym przeniósł się ze Spotify.
Ja używam aktualnie Tidala, jest duża lepsza jakośc niz w Spotify, a co może zaoferować YouTube Music.
 

r00tku

Posiadacz elektryka
Ja używam aktualnie Tidala, jest duża lepsza jakośc niz w Spotify, a co może zaoferować YouTube Music.
Jedyne co, to że jest w pakiecie z YT Premium - nie muszę wtedy płacić za żadne dodatkowe usługi. Nie testowałem jeszcze, ale dam szansę.
 

inter

Pionier e-mobilności
Jedyne co, to że jest w pakiecie z YT Premium - nie muszę wtedy płacić za żadne dodatkowe usługi. Nie testowałem jeszcze, ale dam szansę.
Ale spotifi jest gratis, przy opłacie łączności premium.

Edit: sam opłacam premium, bo przy oszczędności na benzynie te 34 zł można spokojnie przeboleć.
 
Last edited:

inter

Pionier e-mobilności
Top