Aktualizacja driveassist

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Apka mnie straszy, że "w ciągu kilku dni" dostanę aktualizację oprogramowania wspomagającego jazdę.
Mam się bać? 😎
Ktoś juz dostał?

PS. A kiedy aktualizacja krzywej ładowania?...
 

wojto

Nowy na Forum
Apka My Renault - to ona ma jakieś powiadomienia o aktualizacjach? Ja nic nie dostałem. Ponoć Francuzi niektórzy już dostali aktualizację 'driver assist' pozwalająca chyba na większą prędkość w trybie "eco" z tempomatem (powyżej 100km/h). Ponoć niektórzy też dostają już aktualizację OpenR link 2.1.0. Pewnie to będą wdrażać partiami.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Powiadomienie się ukazuje jako baner na głównym ekranie. Akurat sprawdzałem stopień naladowania bo auto bylo przypięte do jakiejś restauracyjnej ładowarki. Inaczej bym przegapił, a teraz nijak nie mogę tego odnaleźć, a nie chciało mi się klikać "zobacz więcej "
Edit: Sprawdziłem w systemie. Apka u mnie ma zezwolenie na wszystkie rodzaje powiadomień...
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Dostałem.
Teraz doczytałem, że to Drive Aids.
Ono mówiło, że się będzie kilka dni aktualizować. Już jest na liście zainstalowanych.
Jak zejdę do auta to wrzucę listę wszystkich aktualizacji.
BTW czy gdzieś w menu się włącza/wyłącza czytanie znaków drogowych?
Bo to akurat było wymienione jako udoskonalone, a ja ostatnio nie widzę efektów tego czytania...
 

wojto

Nowy na Forum
Z opisu na francuskim forum, aktualizacja dotyczy tylko poprawienia czytania znaków przy zjazdach z autostrady. Samo czytanie chyba nie jest nigdzie wlaczane, tak mi sie wydaje. Mozna tylko sobie wlaczac automatyczne ograniczenie predkosci/tempomatu do znakow.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Aktualnie mam:
Electric motor V02
openR link 1.1.1
CONNECTIVITY 1.1 0
DRIVING AIDS 1.1.0
 

wojto

Nowy na Forum
U mnie dalej cisza, mam tylko 1.1.2 OpenR link. Może to zależy też od wyposażenia? Ja mam techno optimum charge z wszystkimi dodtakowymi systemami.
 
Top