Co to warte? Type 2 22kw za 450PLN

nnnnn

Pionier e-mobilności
Szukam kabla type2 i kabel 22kw zazwyczaj od 900 PLN wzwyż. A tu użytkownik sprzedaje oryginały za 450 PLN. Czy to możliwe?

 

KrzysztofFly

Moderator
Szukam kabla type2 i kabel 22kw zazwyczaj od 900 PLN wzwyż. A tu użytkownik sprzedaje oryginały za 450 PLN. Czy to możliwe?

Kupuj!!!! Zanim Cię ktoś wyprzedzi, przecież podałeś fajną okazję "na tacy" chętnym na taki zakup, no chyba, że to Twoja oferta ;);););) To wtedy świetna reklama ;);););). Sam kiedyś kupiłem do e-C4, w podobnej cenie kabel z logiem BMW. Jestem pewien, że są one zdecydowanie lepszej jakości niż jakieś tam "no name" z Chin. Kabel MENNEKES dostałem do swojej YLR produkcja Berlin.
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
Nie jest moja, gość ma kilka tych kabli, ma do forda i mercedesa. Zamówiłem wczoraj a dziś wrzucił drugi, te same zdjęcia , stąd zastanawiam się skąd ma tyle albo to jakiś scam. Moja przesyłka już podobno idzie, jutro pewnie odbiorę i zobaczę czy to rzeczywiście oryginalny kabel.
 

adamusek

Fachowiec
Szukam kabla type2 i kabel 22kw zazwyczaj od 900 PLN wzwyż. A tu użytkownik sprzedaje oryginały za 450 PLN. Czy to możliwe?

ja za 300 kupilem taki Mennekes 22kw zafoliowany nowka wiec się zdarzają...
 

KrzysztofFly

Moderator
Odebrałem, przetestowałem, działa. Tu też było zafoliowane jak ktoś szuka to pewnie można kupić.
Przeglądając pozostałe przedmioty sprzedającego (a do elektryków ma ich trochę), wypatrzyłem kabel OE Ford w tej samej cenie,
Kabel OE Ford
według opisu sprzedającego miał mieć 8 metrów (wydaje mi się, że tak miał podane, aktualnie podaje 9 metrów).
Stwierdziłem więc, że przyda mi się taki trochę dłuższy kabel, bo jak sami wiecie jak ktoś zastawi ładowarkę, to z 5 metrowym nie ma co podchodzić.
Dzisiaj kabel dotarł (też nówka sztuka), rozpakowałem i stwierdziłem, że sprawdzę jaką ma faktycznie długość (8 czy 9 metrów), no i po rozwinięciu szok, kabel ma całe 12 metrów.
IMG_20230523_195435.jpg

No z takim długim kablem, to teraz chyba nawet po drugiej stronie ulicy się naładuję ;););)
Na zdjęciu porównanie z kablem OE z Tesli.
 
Top