Czy na Forum powinny być wpuszczane posty z reklamami?

Czy przepuszczać na Forum posty wyglądające jak reklamy?


  • Total voters
    13
  • Poll closed .

Alex

Fachowiec
Myślę, że od rozgraniczania co jest pomocą, wskazówką czy poleceniem, a sama reklamą powinien być moderator danego działu forum. Czytałem, że takowi mają się pojawiać.
Pomysł p. Łukasza na dział z reklamą, też jest trafiony, bo jako czytelnicy i w części użytkownicy jesteśmy już wyfiltrowaną grupą docelową. Taka dobrze zredagowana reklama w osobnym dziale (serwis, akcesoria, ubezpieczenia, leasing) będzie bardziej pomocna dla nas wszystkich.
Uważam, że taki dział powinien być zamknięty na wpisy i edytowany tylko przez administratora forum lub wyznaczoną osobę.
 

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
Przykład:
Ktoś pisze i uszkodzeniu jakiegoś elementu, a ja miałem podobnie i z pomocą specjalisty sobie poradziłem. To muszę napisać 3 wiadomości (1 miałem podobnie, 2 mogę podać gdzie, 3 po zapytaniu podać gdzie), by zaoferować pomoc innemu użytkownikowi.
Moim zdaniem zły przykład, bo relacja/recenzja jest ok, a reklama niekoniecznie.
Dociekania w kwestii tego co jest reklamą, a co relacją, mogą oznaczać, że chodzi o kryptoreklamę.
 
Last edited:

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Dziękuję za tę dyskusję i udział w sondzie. Postanowiliśmy, że posty pomocne będą, być może będziemy je jakoś oznaczać. Wklejki reklamowe, nie daj bój z pozycjonowaniem na konkretne frazy, będą leciały do śmietnika.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 

Najnowsze dyskusje

Top