Enyaq iV, Opony i felgi

Mindive

Fachowiec
Proszę uprzejmie:

20210916_162719.jpg

20210916_162725.jpg


20210916_162746.jpg


Generalnie bęben jest czarny i na żywo ciężko go zobaczyć, o ile nie jest zabrudzony z zewnątrz przez np. błoto. Na zdjęciu trzeba ustawić pomiar jasności bezpośrednio na koło, by w ogóle był odróżnialny od tła. Błyszcząca tarcza w przednim kole jest zdecydowanie bardziej widoczna.
 

Attachments

  • 20210916_162735.jpg
    20210916_162735.jpg
    1 000 KB · Liczba wyświetleń: 9

Mindive

Fachowiec
Pojawił się ranking mojego ulubionego testera opon - testy tak skrupulatne jak to chyba tylko możliwe, sensownie przedstawiona metodyka i jasno pokazane wyniki. Niestety moje oponki z pierwszego posta zajęły lokatę trzecią, zwycięzcą został Michelin :) Jak ktoś zainteresowany całorocznymi oponami, to polecam obejrzeć.

 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Pojawił się ranking mojego ulubionego testera opon - testy tak skrupulatne jak to chyba tylko możliwe, sensownie przedstawiona metodyka i jasno pokazane wyniki. Niestety moje oponki z pierwszego posta zajęły lokatę trzecią, zwycięzcą został Michelin :) Jak ktoś zainteresowany całorocznymi oponami, to polecam obejrzeć.
Rozglądam się za oponami do e-Niro, kuszą Pirelli niskim hałasem i oporami toczenia. Acz Michelin też (choć drożej). Czego by nie oglądać i nie czytać, zawsze pozostaje kwestia dokonania wyboru i empirycznego sprawdzenia wrażeń :)
 

p0li

Pionier e-mobilności
Rozglądam się za oponami do e-Niro, kuszą Pirelli niskim hałasem i oporami toczenia. Acz Michelin też (choć drożej). Czego by nie oglądać i nie czytać, zawsze pozostaje kwestia dokonania wyboru i empirycznego sprawdzenia wrażeń :)
ja potzrebuje calorocznych do cytryny, chcialem michalki ale nie ma w tym rozmiarze- albo goodyear albo conti - i po wyborze :(
 

mmm

Zadomawiam się
Ja mam już (choć dopiero we wtorek zakładam) Michelin CC2 do eNiro. Zobaczymy czy będzie to dużo cichsze niż te Primacy.
 
Top