Konkurencja padła?

inter

Pionier e-mobilności
Czasami zdarzało mi się bywać na http://forum.samochodyelektryczne.org/
Dzisiaj wchodzę a tam 404 Not Found. Czyżby forum już zupełnie padło? Czy tylko przejściowe problemy techniczne? Faktycznie nic się tam już od dłuższego czasu nie dzieje, ale to dosyć niecodzienny sposób zamykania forum.
Nie działa tylko forum, pewnie problemy techniczne. A tak to są starocie.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Swego, czasu Tamto Forum mialo propozycje przejecia i nie za darmo przez To Forum i nie doszlo do fuzji
Każdy wlasciciel ma prawo do decydowania. Byłem na tamtym i bylo OK skorzystalem wiele.
 

p0li

Pionier e-mobilności
Czasami zdarzało mi się bywać na http://forum.samochodyelektryczne.org/
Dzisiaj wchodzę a tam 404 Not Found. Czyżby forum już zupełnie padło? Czy tylko przejściowe problemy techniczne?
ztcw to tylko forum nie dziala

aczkolwiek jak sie wejdzie w aktualnosci i najnowszy wpis z 2018r to w sumie mozna powiedziec ze padlo i juz nie dycha
 

vwir

Pionier e-mobilności
Serwis sam w sobie był nieaktualizowany świadomie i z premedytacją, o czym pisał właściciel. Forum miało pozostać, ale zniknęło. Faktem jest, że pojawiał się tam jeden, może dwa wpisy dziennie. Ogólnie to był chodzący trup. Ale żeby tak po prostu je usunąć bez żadnej zapowiedzi? Aż dziwne.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
Tam było też dużo dobrych informacji nt trojaczków, tutaj ich podfora są puste, na samochodachelektrycznych było sporo informacji jak podejść do zakupu używanego i-miev (i jego rodzinki) (a obecnie ich sporo w śmiesznych jak na elektryka cenach).
 

vwir

Pionier e-mobilności
No były też moje instrukcje o tym jak zrobić sobie carwings w leafie ze stanów. Niestety cała wiedza w pizdu.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
To byly dziwne koleje losu tego, forum. Najpierw była strona i forum, potem tylko forum, potem pojawiła się popozycja fuzji/kupna , odmowa i... Kicha.
Nie rozumiem tego, to zmarnowanie pewnego dorobku w imię czego? Ambicji?
 
Top