Ładowanie Supercharging pojazdów innych niż marki Tesla

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022

Halisep

Posiadacz elektryka
Tak wygląda strona główna jak wchodzę w aplikację i na mapie normalnie się pokazują stacje i ceny.
IMG_20231115_191519.jpg

A karty nie mam podpiętej, bo jakoś nie było potrzeby. Może masz jakąś starszą wersję?
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Mam wersję 4.26.6, a widzę to:

Screenshot_20231115-194447.png



Mam tylko dwie kropki pod Discover (Znajdź nas), a nie trzy. Jeszcze będę kombinował.
 

Michal

Moderator
Machnij na boki - to wejdziesz w sekcję ładowania.
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Machnąłem - ale ja mam tylko dwie kropki, a więc dwie sekcje: 'ładowanie domowe' i 'jedź dokądkolwiek' - brakuje trzeciej kropki (pewnie sekcji ładowania). Będę coś kombinował.
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
OK. "Przeprowadziłem się" do Austrii (adres, telefon), i przeinstalowałem apkę Tesli, ale nic nie pomogło. Pewnie jak się apka Tesli instaluje, to sprawdza ustawienia regionalne telefonu, i blokuje sekcję ładowania, jeżeli kraj z ustawień regionalnych telefonu nie jest na liście podanej prze Teslę.
 

danielm

Pionier e-mobilności
OK. "Przeprowadziłem się" do Austrii (adres, telefon), i przeinstalowałem apkę Tesli, ale nic nie pomogło. Pewnie jak się apka Tesli instaluje, to sprawdza ustawienia regionalne telefonu, i blokuje sekcję ładowania, jeżeli kraj z ustawień regionalnych telefonu nie jest na liście podanej prze Teslę.
kiedyś był problem z wysyłaniem koordynatów GPS z google mapsa do samochodu i rozwiązaniem tego byłą zmiana języka systemu w telefonie na jakiś niepolski, aplikacja wtedy też łapała ten język i można było wysłać sobie namiary z google mapsa bezpośrednio do nawigacji w tesli. naprawili ten błąd jakiś rok temu ale może oprócz przeprowadzki do austrii ustaw sobie jakiś angielski/austriacki język w telefonie na chwile
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Angielski mam od zawsze. Spróbuję w wolnej chwili z innym telefonem i innym ustawieniem regionalnym konta Google.
 
Top