Megankowy Android Auto

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Się wziął i zbiesił...
Był i zanim znalazłem czas, żeby się nim pobawić, szlag go trafil.
Na ekranie auta tylko info by dalej działać na telefonie zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, a tam info że AA uruchomiony i... nic więcej.
Ten sam telefon w renówkowym Easy Linku uruchamia AA od strzala.
Podejrzenie padlo na aktualizację oprogramowania RLink, którą sobie auto zaintalowało jakoś w tym czasie.
Czary ze zmianą kabla na krótszy i "Samsungiem do Samsunga" nie działają, usunięcie telefonu z RLinka i ponowne sparowanie też.
 

wojto

Nowy na Forum
Mi to na początku raz działał, raz nie działał. Więc go wyłączyłem skoro i tak samochód ma zintegrowane mapy i aplikacje, tylko trzeba udostępnić internet np. przez tethering bluetooth lub wifi z telefonu.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Ale po co samochodowi dawać internet z teflonu jak on ma swój?
Chciałem TomTomGo wypróbować bo mi guglowa navi nie podchodzi...
 

wojto

Nowy na Forum
Internet ma swoj ale tylko do uzytku nawigacji google maps i asystenta google oraz aktualizacji systemu. Do aplikacji sciagnietych z play store (np. Spotify) juz nie - do tego trzeba osobnego pakietu danych od Orange, ktorego z tego co wiem w naszym kraju nie mozna kupic (przynajmniej tak bylo pare miesiecy temu, moze juz to ogarneli - nie wiem). Tak wiec aby korzystac z Spotify natywnie w systemie samochodu (zamiast posilkowac sie Android Auto), trzeba udostepnic mu internet z komórki - przynajmniej ja tak robię.
 
Top