Pierwsze wrażenia

Cav

Pionier e-mobilności
A e-soul z większym realnym zasięgiem i lepszym wyposażeniem, z rocznika 2020, da się kupić za 120 tys,

Ani sekundy bym się nie wahał, żeby go wybrać zamiast ID3, zwłaszcza że to po prostu świetne auto, czego o ID3 nijak nie da się powiedzieć.
 
Last edited:

p0li

Pionier e-mobilności
Świetne byłby gdy wyglądało świetnie lub chociaż ciekawie/inaczej. Id3 ma kupę wad ale przynajmniej wygląda na auto elektryczne.
a to juz kwestia gustu - bo tak jak e-soul podoba mi sie tak kolo vw serii ID bez odruchow wymiotnych nie da sie przejsc
z podobnego wzgledu odpadla zoe bo zona stwierdzila ze przypomina jej dziecko z downem - i to byl koniec dyskusji ¯\_(ツ)_/¯
 

Sierek

Fachowiec
Ktoś, komu się podoba :)
Dokładnie. Gdybym miał jeszcze raz wybierać wybrałbym to samo :)
W kontekście ceny Id3 ale także ceny eNiro (jak już ma być Kia) to nie mam pojęcia kto kupi Soul...
@Michal_Wawa - masz jakąś fobię względem KIA?
Fakt, logo paskudne ;), ale to jedna z przodujących marek w sprzedaży w Europie. Zobacz na rankingi niezawodności. O przewadze w osiągach już napisano :)
 
Last edited:

Michal_Wawa

Nowy na Forum
Dokładnie. Gdybym miał jeszcze raz wybierać wybrałbym to samo :)

@Michal_Wawa - masz jakąś fobię względem KIA?
Nie mam fobii na Kia. Wręcz doceniam tą markę (Hyundaia także) ale uważam, że ceny eSoula są bezsensowne. To nieduże auto z baardzo przeciętnym wnętrzem za głupią cenę a do tego Bardzo zbliżoną do eNiro które za piękne nie jest ale wewnątrz to fajny i przestronny samochód.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Nie mam fobii na Kia. Wręcz doceniam tą markę (Hyundaia także) ale uważam, że ceny eSoula są bezsensowne.
Cennikowe czy faktyczne?

To nieduże auto
Siedziałeś w nim kiedyś?
Zapewne nie, bo byś tego nie napisał.
To całkiem spore auto, większe w środku niż eNiro, o ID3 nie wspominając.

Przeczytanie katalogu i obejrzenie fotek w necie średnio się sprawdza przy poznawaniu samochodów.
z baardzo przeciętnym wnętrzem za głupią cenę
I nie dajesz się przekonać, że można go kupić za 120 tys, tylko brandzlujesz się cennikiem, a nie faktyczną ceną?
 

Michal_Wawa

Nowy na Forum
Cennikowe czy faktyczne?


Siedziałeś w nim kiedyś?
Zapewne nie, bo byś tego nie napisał.
To całkiem spore auto, większe w środku niż eNiro, o ID3 nie wspominając.

Przeczytanie katalogu i obejrzenie fotek w necie średnio się sprawdza przy poznawaniu samochodów.

I nie dajesz się przekonać, że można go kupić za 120 tys, tylko brandzlujesz się cennikiem, a nie faktyczną ceną?
Byłem w salonie i to tam stało. Więc nie opieram się na cennikach. Ciebie najwyraźniej eSoul podnieca, ja nie mam takich wrażeń.
 
Top