Renault Megane E-Tech Elektryczne, testy - Sopot, wtorek, 26.04

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
We wtorek, 26 kwietnia, będę miał możliwość krótkiego testowania Renault Megane E-Tech. Start i meta w Sopocie. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące samochodu, zapraszam do zadawania ich tutaj. Oczywiście można się też skontaktować ze mną z wykorzystaniem Whatsappa/Telegrama/Signala -> +48883150680 .

Samochód będę miał na 1,5 godziny w przedziale między 14 a 17.30. Dokładnych godzin nie znam.
 
Last edited:

vwir

Pionier e-mobilności
Czy ma one-pedal-drive? Czy mocno zrywa przyczepność (szczególnie podczas przyspieszania na mokrym). Jak mocna jest najmocniejsza rekuperacja (porównując na przykład z ID.4 albo z Ioniq 5).
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Czy ma one-pedal-drive? Czy mocno zrywa przyczepność (szczególnie podczas przyspieszania na mokrym). Jak mocna jest najmocniejsza rekuperacja (porównując na przykład z ID.4 albo z Ioniq 5).

Sprawdzę. Postaram się porównać z ID.3, zobaczymy, czy się uda :)

Z bliska ładny, ten pewnie też najszybszy:

Renault Megane E-Tech Elektryczny - test Sopot.jpg
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Na tych trasach będzie można dziś zobaczyć Renault Megane E-Tech Elektrycznego w Trójmieście. Ja za namową Czytelnika wybrałem środkowy rząd lewą:

Trasy testowe - wybór redaKCJI.jpg
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Jakby co, jestem TUTAJ (pozycja na żywo na Mapach Google).
 

jedrek

Nowy na Forum
Cześć, i jak wrażenia z jazdy? Jestem szczególnie zainteresowany zużyciem energii i pozycją za kierownicą - siedzi się nisko, czy pozycja jest bardziej jak w SUVie? Jak z komfortem zawieszenia i dobiegającymi z niego odgłosami?
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
No brzydki nie jest. Ale widoczność przez te wąskie szybki z tyłu chyba nie będzie zbyt dobra.

Do tyłu widoczność jest słaba.
Cześć, i jak wrażenia z jazdy? Jestem szczególnie zainteresowany zużyciem energii i pozycją za kierownicą - siedzi się nisko, czy pozycja jest bardziej jak w SUVie? Jak z komfortem zawieszenia i dobiegającymi z niego odgłosami?

Właśnie zbieram to wszystko do tekstu. Mam nadzieję, że dziś rano będzie na stronie :)

Odpowiadając: siedzi się normalnie, jak w typowym hatchbacku, ani za nisko, ani za wysoko. Odgłosów zawieszenia nie kojarzę żadnych, auto jest bardziej miękkie niż konkurencyjny Volkswagen.
 
Last edited:

wojto

Nowy na Forum
Podjechałem dzisiaj pod ten hotel i jeszcze jedna czerwona stała :), więc udało się popatrzeć przynajmniej na zewnątrz jak się prezentuje. Bardzo ładnie to wygląda, tylko niestety widzę że cenniki w konfiguratorze podskoczyły od poniedziałku o 7tyś zł... A już w cenach premierowych wydawał się za drogi... Czy mowili coś na temat dostępności - kiedy będzie można odbierać pierwsze samochody?
 
Top