Tesla Model Y - gadżety

ypl

Pionier e-mobilności
Proponuję aby wrzucać tutaj jakie gadżety (oficjalne i nieoficjalne) zakupiliście do swoich aut i jak Wam się je użytkuje. Zdjęcia mile widziane, linki do aukcji do nieoficjalnych gadżetów też mile widziane.

Ja zamówiłem dywaniki customowe, w kolorze jaskrawo zielonym. Jakość super, kolor nie męczy, materiał bardzo fajny, dopasowanie idealne. Eva dywaniki jakby ktoś chciał takie.
1.jpg
2.jpg

Kolejny gadżet to wypełnienie do kieszeni w drzwiach, link do aukcji, 4 packs for tesla y, ja dałem 96 pln z dostawą do paczkomatu, półtora tygodnia i doszło, widzę, że cena wzrosła

Spasowanie idealne, wchodzi bardzo ciasno, materiał gumowaty
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Kolejny gadżet to ładowarka ścienna, w sumie przy naszym użytkowaniu, 95% czasu żona jeździ krótkie dystanse, zbyteczne, ale fajnie i bajerancko na ścianie wygląda


4.jpg

Kolejny gadżet, szyba ochronna na ekran, po świętach auto idzie na oklejenie ppf i dam też żeby mi zamontowali to
5.jpg
 
Last edited:

MichalS

Zadomawiam się
Ja bym z chęcią zamontował sobie czerwone nakładki na zaciski hamulcowe, może ktoś to zrobił u siebie i chciałby się podzielić spostrzeżeniami?
Z filmików na youtube wynika, że w miarę prosto to zrobić. Jeszcze może pytanie, jeżeli już zamawiacie coś z US, to jest jakiś dostawca,
który jest w miarę pewny? Mam wrażenie, że różne sklepy internetowe sprzedają to samo tylko pod inną nazwą. Więc może nie warto się
bawić w zakupy w US tylko w Chinach :).

BTW. Zaraz rozpakuję przesyłkę z uchwytami na tablety do tylnych siedzeń, jak założę, to opiszę czy warto.
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Moje paczki z Ali dopiero zaczynają schodzić więc za chwilę pełna relacja po montażu:

- uszczelka dodatkowa na Frunk https://pl.aliexpress.com/item/1005...t_main.25.21ef1c240gd9mf&gatewayAdapt=glo2pol

- podświetlenie Frunk https://pl.aliexpress.com/item/1005...t_main.37.21ef1c240gd9mf&gatewayAdapt=glo2pol

- breloko/futerał na kartę https://pl.aliexpress.com/item/1005...t_main.55.21ef1c240gd9mf&gatewayAdapt=glo2pol

-awaryjne klamki drzwi tył
- siatki na nawiewy tył na nogi ( zamówiłem dwie pary więc mam jedną wolną jak ktoś potrzebuje/ chce do siebie) https://pl.aliexpress.com/item/1005...t_main.49.21ef1c240gd9mf&gatewayAdapt=glo2pol

W drodze są jeszcze czarne emblematy i kratki na odpływy z podszybia
 
Last edited:

ypl

Pionier e-mobilności
Moje paczki z Ali dopiero zaczynają schodzić więc za chwilę pełna relacja po montażu:
- uszczelka dodatkowa na Frunk
- podświetlenie Frunk
- breloko/futerał na kartę
-awaryjne klamki drzwi tył
- siatki na nawiewy tył na nogi ( zamówiłem dwie pary więc mam jedną wolną jak ktoś potrzebuje/ chce do siebie)
Podrzuć linki do aukcji
 

ypl

Pionier e-mobilności
Ja bym z chęcią zamontował sobie czerwone nakładki na zaciski hamulcowe, może ktoś to zrobił u siebie i chciałby się podzielić spostrzeżeniami?
Z filmików na youtube wynika, że w miarę prosto to zrobić. Jeszcze może pytanie, jeżeli już zamawiacie coś z US, to jest jakiś dostawca,
który jest w miarę pewny? Mam wrażenie, że różne sklepy internetowe sprzedają to samo tylko pod inną nazwą. Więc może nie warto się
bawić w zakupy w US tylko w Chinach :).

BTW. Zaraz rozpakuję przesyłkę z uchwytami na tablety do tylnych siedzeń, jak założę, to opiszę czy warto.
Uchwyty na tablety super, podrzuć linki do aukcji plis ;)
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
Wprawdzie kupowałem do TM3, ale do TMY też powinny pasować:
Uchwyt na tablet, segregator do glovebox, rozpórka do uchwytu na kubki, torba na kabel do ładowania.
 

Attachments

  • E965E739-2BC2-4A9B-BDC7-0217D9EF6718.jpeg
    E965E739-2BC2-4A9B-BDC7-0217D9EF6718.jpeg
    194 KB · Liczba wyświetleń: 149
  • 69186511-48FE-4BE7-942B-4C7770CC9DAE.jpeg
    69186511-48FE-4BE7-942B-4C7770CC9DAE.jpeg
    77,5 KB · Liczba wyświetleń: 148
  • DE6902BF-F3D1-4F24-B844-F5FB63C03D6E.jpeg
    DE6902BF-F3D1-4F24-B844-F5FB63C03D6E.jpeg
    75,9 KB · Liczba wyświetleń: 148
  • E838E1E7-72B7-4068-986F-9DBFD3504A2A.jpeg
    E838E1E7-72B7-4068-986F-9DBFD3504A2A.jpeg
    115,5 KB · Liczba wyświetleń: 135

MichalS

Zadomawiam się
Uchwyty na tablety super, podrzuć linki do aukcji plis ;)

Ponieważ część osób pisze w komentarzach, że czasami rysują sobie plastikową osłonę siedzenia przy montażu/demontażu,
czekam na przesyłkę i mam zamiar przykleić trochę filcu. Jak już założę to dam znać jak one się sprawują.
 
Top