ustawienia dźwięku

Marius

Nowy na Forum
Hej, mam taki problem z poziomem dźwięku radia , jest ustawiona głośność na jakimś tam poziomie ale gdy wyjdę z samochodu na chwilę to po powrocie mam poziom dźwięku o połowę ciszej muszę ręcznie podkręcać a na drugi dzień gdy odpalę to jest o połowę głośniej i muszę ściszać , szukałem w ustawieniach ale nic nie znalazłem
 

wojto

Nowy na Forum
Trudno powiedzieć, ja nie zauważyłem raczej u siebie takich problemów, ale też głównie słucham Spotify a nie radia. Jaką masz wersje OpenR link?
 

Marius

Nowy na Forum
na tą chwile nie mam jak sprawdzić wersji , samochód odebrałem w styczniu 2023 , to przypomina coś takiego jak z nawigacją gdy leci komunikat to dzwięk radia cichnie ale potem wraca do normalnego poziomu a jak wyjdę z samochodu na sekundę i zamknę drzwi i zaraz otworzę to mam już ciszej cały czas
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Mam to samo.
Radio, albo coś tam prze bluetooth - każde włączenie to nieco inna głośność.
Nie jest to wielka różnica, ale doregulowac trzeba.
Rlink 1.1.1
 
Last edited:

Krzysiek

Nowy na Forum
Witam.
Jestem od niedawna użytkownikiem Megane eTech i niestety trafiłem na minę tzn kupiłem auto któro było uszkodzone jak się okazało po I wizycie w serwisie.
Może kotś polecić jakiś serwis poza ASO ?
 

Krzysiek

Nowy na Forum
Dziękuję za podpowiedz.
Wczoraj nieleżnie też mi ktoś polecił ten warsztat ale jak narazie nie ma jak podjąc sie tego zadania. Głowny problem to taki, że podobno od teg roku Renault zablokowało dostęp do systemu aut dla nieautoryzowanych serwisów.
 
Top