Wniosek nr został zweryfikowany pod względem merytorycznym i księgowym pozytywnie

rav

Posiadacz elektryka
Witam, właśnie otrzymałem maila:

"Wniosek nr ***/2022 (numer techniczny: 49****) z dnia 2022-02-03 został zweryfikowany pod względem merytorycznym i księgowym pozytywnie. Został wpisany na listę projektów zakwalifikowanych do dofinansowania nr ***/*/***, która została przekazana do Zarządu NFOŚiGW w celu jej zatwierdzenia. Po jej zatwierdzeniu otrzymasz informację o przyznaniu dotacji w programie priorytetowym Mój elektryk."

Kiedy mogę się spodziewać przelewu?
 

Jacek Ornacki

Nowy na Forum
Witam, właśnie otrzymałem maila:

"Wniosek nr ***/2022 (numer techniczny: 49****) z dnia 2022-02-03 został zweryfikowany pod względem merytorycznym i księgowym pozytywnie. Został wpisany na listę projektów zakwalifikowanych do dofinansowania nr ***/*/***, która została przekazana do Zarządu NFOŚiGW w celu jej zatwierdzenia. Po jej zatwierdzeniu otrzymasz informację o przyznaniu dotacji w programie priorytetowym Mój elektryk."

Kiedy mogę się spodziewać przelewu?
Czy dostarczył Pan już do Funduszu polisę z cesją na NFOŚiGW?
 

madel

Nowy na Forum
Gdy otrzymałem wiadomość taką jak w Twoim poście, to po 7 dniach dostałem informację o konieczności dostarczenia cesji:
Jednocześnie, zgodnie z warunkami wypłaty dotacji opisanymi w złożonym wniosku o dofinansowanie w § 2 ust. 1, pkt. 4, proszę o dostarczenie skanu dokumentu potwierdzającego powiadomienie ubezpieczyciela o uznaniu cesji praw z polisy na rzecz NFOŚiGW. Przyjęcie do wiadomości ustanowienia cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz NFOŚiGW ubezpieczyciel może potwierdzić poprzez:

- stosowną adnotację o cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz NFOŚiGW na polisie ubezpieczeniowej,

- sporządzenie aneksu do zawartej polisy ubezpieczeniowej zawierający adnotację o cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz NFOŚiGW na polisie ubezpieczeniowej,

- pismo ubezpieczyciela potwierdzające przyjęcie do wiadomości ustanowienie cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz NFOŚiGW.

Wszystkie powyższe formy są akceptowane.

Skan dowodu potwierdzającego powiadomienie ubezpieczyciela o uznaniu cesji praw z polisy na rzecz NFOŚiGW należy dostarczyć za pomocą poczty elektronicznej na adres email: [email protected].

UWAGA! Odpowiadając użyj akcji prześlij dalej na adres [email protected] w celu zachowania ciągłości korespondencji.

Status wniosku możesz sprawdzić na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl.

TA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE. PROSIMY NA NIĄ NIE ODPOWIADAĆ.
 

lit

Nowy na Forum
Pierwszy wniosek złożony 17.01.2022
Po 1,5 tygodnia info, że się podpisałem nieczytelnie i BOŚ zwrócił wniosek do poprawy

2 wniosek wg firmy leasingowej złożony 12.02.2022 wg BOŚ wpłynął 25.02.2022😆😆😆

01.03.2022 informacja od dealera, wniosek do poprawy.... Błędnie uzupełniony adres działalności!!!

Pewnie kolejny m-c czekania...

Czy tam pracują jacyś debile??? Jak im się podpis nie podobał to nie można było pozostałych danych zweryfikować???

A teraz najlepsze, nawet jak BOŚ klepnie to jeszcze NFOŚIGW może się do czegoś przyczepić...

No i miał być elektryk na Boże Narodzenie a oby był na Wielkanoc😁😁😁
 

solik

Pionier e-mobilności
Czy tam pracują jacyś debile??? Jak im się podpis nie podobał to nie można było pozostałych danych zweryfikować???
niestety jestem w podobnej sytuacji, wniosek wrocil bo w ceidig nie mam dopisku osiedle czy tam "na" a we wniosku wpisalem ten przedrostek.. nie zmienia to zupelnie nic ale konsultanci w firmach leasingowych nie sa bez winy bo powinni to sprawdzac i zatrzymac bledne przed wysylka..

ja od listopada mam odbijane wnioski :)
 

danielm

Pionier e-mobilności
Pierwszy wniosek złożony 17.01.2022
Po 1,5 tygodnia info, że się podpisałem nieczytelnie i BOŚ zwrócił wniosek do poprawy

2 wniosek wg firmy leasingowej złożony 12.02.2022 wg BOŚ wpłynął 25.02.2022😆😆😆

01.03.2022 informacja od dealera, wniosek do poprawy.... Błędnie uzupełniony adres działalności!!!

Pewnie kolejny m-c czekania...

Czy tam pracują jacyś debile??? Jak im się podpis nie podobał to nie można było pozostałych danych zweryfikować???

A teraz najlepsze, nawet jak BOŚ klepnie to jeszcze NFOŚIGW może się do czegoś przyczepić...

No i miał być elektryk na Boże Narodzenie a oby był na Wielkanoc😁😁😁
bo to wygląda tak:
 

rav

Posiadacz elektryka
Gdy otrzymałem wiadomość taką jak w Twoim poście, to po 7 dniach dostałem informację o konieczności dostarczenia cesji:
Zrobiłem cesje. Mogę już ją im wysłać (jeżeli tak to gdzie) czy muszę poczekać aż o nią poproszą?
 
Top