New profile posts

Cześć
kiedy masz odbiór? Jestem w podobnej sytuacji.
Tomek
T
TomTom
Ok, dzięki, ja zamawiałem 3.11 „na grudzień”. Wiesz kiedy ma dojechac grudniowa dostawa? Zaznaczyłeś już może opcję Leasing/gotówka czy na razie nie?
K
Kuba K.
grudniowa dostawa powoli dojeżdża już na plac, jest o tym wątek na forum, odbiory mają być w drugiej połowie grudnia, przynajmniej tak mówią, trochę mam nadzieje że mi się temat opóźni na dostawę lutową ;)... ale na LR to już był ostatni dzwonek.
T
TomTom
Tez mam nadzieje, bo jak nie, to leasing bez dotacji albo odłożenie planów na tesle na dalsza przyszłość. Rozumiem, ze nasze zamówienia były rozplanowane na inne miesiące (Twoje na listopad moje na grudzień) ale pewnie przyjechały tą samą dostawą która dojechała teraz do Warszawy
wiesz może na kiedy Tesla planuje dostawy samochodów przewidywanych "na grudzień"?
czesc, szukam doradztwa w finansowaniu zakupu nowej tesli, czy jestes w stanie cos pomoc? wskazac jakas firme, osobe ktora mi doradzi. Odplatnie.
iwo
iwo
spoko, załoz normalnie wątek
albo pisz w sumie w tym moim
iwo
iwo
to Ci odpowiem na wszystko, a zostanie dla potmonych :D
Hej,
odezwę się w przyszłym tyg i jakoś mam nadzieje uda się ustawić na oględziny :D
napisz prosze z jakiego rejonu jesteś - my obecnie Pradnik B.

Pozdrawiam i dziękuje
T
tokwi
Cześć, Kraków Debniki.
Zdzwonmy sie w tygodniu 608646046
TomeK
TomeK
Dzięki. Pozdro 👌💪🏽
Co kupić, jakie przejściówki, żeby maksymalnie wyciągnąć potencjał 3 faz?
Czy to co dostaje od Tesli jest wystarczające? Będę wdzięczny za podpowiedź
Bronek
Bronek
1 faza. I trzeba dokupic NEMA 32A ale jak masz 3 fazy to kup evse 3 fazowe minimum 16A.
Wtedy szybkość ładowania jest ok 60-70 km na godzinę.
To co Tesla daje owszem wystarczy ale jest upieddliwe.
Warto pomyśleć o taryfie z tanim prądem
Witam, wydaje mi się, że opisywałeś kiedyś jak ogarnąć temat ładowania Tesli 3 LR z 3 faz w domu. Niestety szukam już godzinę i nie mogę znaleźć.
Jest opcja że do końca września w końcu kupię auto:) dlatego na razie bez wallboxa muszę jakoś zrobić sobie instalację. Mam 3 fazy w chacie, przygotowane do wyjścia na miejsce parkingowe.