???W ogóle wyobrażałem sobie ze ubezpieczenie AutoCasco mi pokryje tą awarię
No tak, po to się ją wykupuje.A czy opłacona wydłużona gwarancja producenta pokrywa to?
Nikt mi tego nie proponował o dziwo. Ale jak czytałem o elektrykach to wszystkie opinie były takie że tam nie ma się co popsuć. A tu jak czytam to taki szajs wkładają ze głową boli???
Pomyliło Ci się chyba AC z odpłatnym przedłużeniem gwarancji....
Czemu tego nie zrobiłeś?
Aż tak to bym nie dramatyzował. Jest to urządzenie elektryczne z masą elektroniki, więc ma się co zepsuć. Poproś ASO o sprawdzenie przewodów od czujników ABS, to jest jeden połączony układ i usterka jednego elementu może wskazać na inny. Samochód Ci się normalnie ładuje? Usterka tego lewarka wydaje mi się też mało prawdopodobna.Nikt mi tego nie proponował o dziwo. Ale jak czytałem o elektrykach to wszystkie opinie były takie że tam nie ma się co popsuć. A tu jak czytam to taki szajs wkładają ze głową boli
No ja byłem na 90 procent pewny że to wina oprogramowania. Raz coś działa raz nie. Raz jest błąd a raz nie. Odpiąłem na 10 minut klemy od akumulatora i wszystko było ok przez 20 minut do następnego uruchomienia. Więc myślę soft wgrają i będzie git. A oni mi mówią że manetka popsuta, ładowarka popsuta i bóg wie co jeszcze bo wysłali analize do producenta (chyba do Francji jak mniemam). Poczucie mam takie że chcą mnie strzelić na kasę.Aż tak to bym nie dramatyzował. Jest to urządzenie elektryczne z masą elektroniki, więc ma się co zepsuć. Poproś ASO o sprawdzenie przewodów od czujników ABS, to jest jeden połączony układ i usterka jednego elementu może wskazać na inny. Samochód Ci się normalnie ładuje? Usterka tego lewarka wydaje mi się też mało prawdopodobna.
Najbardziej to bym się obawiał że wymienią połowę samochodu i nadal nie będzie dobrze.No ja byłem na 90 procent pewny że to wina oprogramowania. Raz coś działa raz nie. Raz jest błąd a raz nie. Odpiąłem na 10 minut klemy od akumulatora i wszystko było ok przez 20 minut do następnego uruchomienia. Więc myślę soft wgrają i będzie git. A oni mi mówią że manetka popsuta, ładowarka popsuta i bóg wie co jeszcze bo wysłali analize do producenta (chyba do Francji jak mniemam). Poczucie mam takie że chcą mnie strzelić na kasę.