Dziś odebrałem swojego oczojeba..

Cav

Pionier e-mobilności
A po co Ci klawisz..? Wpinasz wtyczke DC i np. na GreenWay'u aktywujesz/rozpoczynasz ładowanie kartą. Harmonogram wtedy nie przeszkadza - u mnie on koliduje, gdy chcę się ładować AC (np. ze słupka).
Ano właśnie - rozumiem, że szybko harmonogramu nijak nie wyłączysz?
Pytam, bo Leaf mial od tego osobny klawisz - było to dość fajne rozwiązanie.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Ano właśnie - rozumiem, że szybko harmonogramu nijak nie wyłączysz?
Trzaby wleźć w odpowiedni kawałek menu i odptaszkować dziada..
Pytam, bo Leaf mial od tego osobny klawisz - było to dość fajne rozwiązanie.
W e-Soul'u można sobie skonfigurować klawisz gwiazdki - ale nie wiem (=nie sprawdzałem), czy da się tam podpiąć odpięcie harmonogramu..

Pozdrawiam
 

mmm

Zadomawiam się
A w drugim rzędzie przycisków pod wyłącznikiem VESS czasem tego nie ma?
 

Slawoos

Zadomawiam się
Przycisk jest bezpośrednio przy klapce ladowania. Jeśli się nie świeci po pod pięciu wtyczki to znaczy że nie ma harmonogramu i ładowanie ruszy natychmiast, jak świeci to harmonogram jest. Wystarczy przytrzymać sekundę aż zgaśnie, załączy się blokada wtyczki i już ładuje
 

JareG

Pionier e-mobilności
Przycisk jest bezpośrednio przy klapce ladowania. Jeśli się nie świeci po pod pięciu wtyczki to znaczy że nie ma harmonogramu i ładowanie ruszy natychmiast, jak świeci to harmonogram jest. Wystarczy przytrzymać sekundę aż zgaśnie, załączy się blokada wtyczki i już ładuje
U mnie to chyba trochę inaczej działa (albo działało, przed aktualizacją). Jutro sprawdzę :)

Pozdrawiam
 

JareG

Pionier e-mobilności
Listopad zakończyłem ze stanem licznika 6886km :devilish: ale się bardzo mocno powstrzymywałem - stąd tylko 2273km nakulane.. :LOL:

Pozdrawiam
 

JareG

Pionier e-mobilności
EV= radość z jazdy 😃👍✌️
A myślałem, że rocznie te 15kkm to będzie problem zrobić.. 🤣
Na 'tankowanie' wydałem 25zł na Greeneway'u i 24zł na Niebieskim Szlaku, plus raz darmowo na Kauflandzie. Reszta to od siebie, z nastukanego prundu z paneli.. w październiku było 170 zł na Greenway, 3x24zł na Niebieskim Szlaku i z paneli..

Pozdrawiam
 
Last edited:
Top