Aplikacja - czy to jest taki badziew czy ja czegoś nie kumam?

Lisciasty

Zadomawiam się
Pilotem, guzika klamki nigdy nie dusiłem dłużej ani 2 razy, myślisz że on ma jakieś jeszcze ukryte funkcje? :]
Mam nawet instrukcję w pdf gdzieś na kompie ale kto by to czytał ;)
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Brak możliwości ograniczenia pułapu ładowania też jest bardzo słaby. W połączeniu z przerywaniem AC po zbliżeniu się do pojazdu. W innych autach stopowanie odbywa się dopiero po drugim kliknięciu na pilocie otwarcia pojazdu.
Twingo nie ma bezkluczykowego dostępu, ale irytuje mnie, że przerywa ładowanie po otwarciu auta. Potrzebuję wziąć coś z zamkniętego, ładującego się auta, otwieram - ładowanie stop. Albo gdzieś "na trasie" wracam z toalety, otwieram - znów trzeba startować sesję...
 

p0li

Pionier e-mobilności
to jest noprmalne - ale jesli nie wyciagniesz wtyczki ladowanie rusza po chwili dalej
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Bo to pewnie jak to w skansenie dostępne dla wybranych nowych modeli. Jak oni by mogli dodać coś do istniejącej floty? Przecież te auta już sprzedane więc bujaj się kliencie :).

//EDIT
U mnie też nic nie ma, ta apka to jest takie dno ze nawet przebiegu sobie nie jest w stanie pobrać sama tylko każe wpisywać :).
 

KrzysztofFly

Moderator
Bo to pewnie jak to w skansenie dostępne dla wybranych nowych modeli. Jak oni by mogli dodać coś do istniejącej floty? Przecież te auta już sprzedane więc bujaj się kliencie :).

//EDIT
U mnie też nic nie ma, ta apka to jest takie dno ze nawet przebiegu sobie nie jest w stanie pobrać sama tylko każe wpisywać :).
Przebieg i trasy aktualizuje sama, w momencie kiedy jest telefon połączony z samochodem poprzez Bluetooth.
 
Top