Box dachowy

Slawoos

Zadomawiam się
Witam wszystkich. Jako że planuję wybrać się moim elektrykiem nad nasze polskie morze (do legendarnej Chorwacji może kiedyś 😉) to poszukuję odpowiedniego boxa dachowego. Oczywiście wiem że to zmniejszy zasięg przez opory, ale wolę zrobić jedno ładowanie więcej niż cisnąć się z bagażami "na kolanach". Ktoś coś już montował? Interesuje mnie czy poprzeczki można zamocować tylko do relingów na zasadzie obejmy czy jest inna opcja, bo zauważyłem na każdym z relingów chyba po 4 zaślepki które coś zapewne ukrywają.
 

Lucky Luke

Nowy na Forum
Ja kupiłem taki oto zestaw:
Bagaznik dachowy AGURI RUNNER R1 C/D
Box Taurus Strike 440 nardo
Bagażnik na rower thule 532
Bagażników dedykowanych do e-soula bardzo mało jest na rynku. Większość wyszukiwarek w ogóle nie zna takiego autka;) wybór boxa podyktowany był głównie wymiarami, auto jest wysokie a musiał się zmieścić z boxem w garażu. Przejechałem takim zestawem w te wakacje ze 3 tysie i jestem bardzo zadowolony. W aucie oczywiście troszkę głośniej ale nie było to uciążliwe czy męczące. Słychać cokolwiek więcej tak przy 70-80. Użycie energii oceniem Ok 2 kWh większe przy 100-110. Przy odpowiednim przypięciu boxa, obok zmieszczą się nawet 2 bagażniki na rowery thule 532 dlatego teraz na wyprzedażach kupiłem 2 znacznie taniej na przyszły sezon. Autko z zestawem na zdjęciu.
 

Attachments

  • 20210731_050535.jpg
    20210731_050535.jpg
    1,4 MB · Liczba wyświetleń: 14

JareG

Pionier e-mobilności
A można prosić fotę (bagażnika) z nieco mniejszej odległości..? :LOL:

Pozdrawiam
 
Top