ChargePoint

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Ale jesteś tego pewien?
Jeśli oni piszą, że pobrali xx PLN i mnie ubyło xx PLN to...?

Edit:
Skleroza nie boli... :cool:
Ładowałem na DC a tam jest 0,48 EUR/kWh PLUS 0,74 EUR/godzinę.
Po uwzględnieniu tego drugiego składnika kalkulator mówi, że wszystkie transakcje zostaly przeliczone tego samego dnia po kursie 4,338 zł/EUR.
Czyli po bieżącym z dnia rozliczenia.
 
Last edited:

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
U mnie też pobrali w PLN, więc przewalutowanie jest na pewno u nich.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Chyba nam ubył kolejny operator...
Przeglądam mapę ChargePoint i widzę (albo nie widzę):
- w punktach AC Elocity/Budimex/Noxo ceny podaje w złotówkach i jest to na ogół 2,41 zł/kWh
- ładowarek DC Horyzont EV nie widzi (przynajmniej nie znalazłem tych których używałem - A4 Węzeł Mirowski i w Nowym Sączu.
- ładowarki DC własne Elocity widzi i np. dla Gostynina podaje CCS2 - 4,06 zł/kWh (Elocity woła 1,99 zł/kWh)
Tak, że tego...
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Ano. Ceny już nie są takie dobre. A mam u nich około 90 PLN - nie wiem czy wykorzystam (i czy można jakoś od nich dostać z powrotem).
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Ano. Ceny już nie są takie dobre. A mam u nich około 90 PLN - nie wiem czy wykorzystam (i czy można jakoś od nich dostać z powrotem).
Nigdy nie mów nigdy 😉
Właśnie wczoraj ładowałem u Madziarów na stacji TEA kartą ChargePoint. Bo tak było najtaniej - 0,32 Euro/kWh, 100 kW DC. O włos taniej niż oryginalną apką 😎
Dzisiaj przetestuję TEA AC kartą FreshMile.
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Nigdy nie mów nigdy 😉
Właśnie wczoraj ładowałem u Madziarów na stacji TEA kartą ChargePoint. Bo tak było najtaniej - 0,32 Euro/kWh, 100 kW DC. O włos taniej niż oryginalną apką 😎
Dzisiaj przetestuję TEA AC kartą FreshMile.
A na której stacji konkretnie? W mojej apce ChargePoint ja widz TEA DC za 0.47 EUR (sprawdziłem kilka stacji)
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
A na której stacji konkretnie? W mojej apce ChargePoint ja widz TEA DC za 0.47 EUR (sprawdziłem kilka stacji)
TEA Halasztelek, Fazola utca.
Na południe od Csepel, koło M0.
Pasowała mi bo ma 100 kW i stamtąd mogłem wykonać skok pod chorwacką granicę (Harkany).
No i okazała się najtańsza na całej trasie :cool:
Wprawdzie ma te 100 kW na 2x CCS (niedawno zmodernizowane z 90 kW CCS+CHaDeMo) i jak podjechałem to jakiś taksiarz kisił się przy 98%, ale za parę minut odjechał i u mnie skoczyło do 98 kW.
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Top