Citroen wypuszcza nowa appke do planowania podrozy

p0li

Pionier e-mobilności

  • e-ROUTES zapewnia spersonalizowane rozwiązanie nawigacyjne dla kierowców pojazdów elektrycznych, wykorzystując analizę danych pojazdu w czasie rzeczywistym, pomagając kierowcom efektywnie planować trasy, uwzględniając zasięg pojazdu i dostępne punkty ładowania w pobliżu.
  • e-ROUTES to intuicyjna aplikacja na smartfony kompatybilna z Apple CarPlay i Android Auto.
  • Dostępna od października, aplikacja jest dołączona do pakietu CONNECT PLUS na 12 miesięcy dla wszystkich nowych nabywców ë-C4 i ë-C4 X
czyli darmo nie bedzie ale na abonament - no ciekawe jak z jakoscia....
 

KrzysztofFly

Moderator

  • e-ROUTES zapewnia spersonalizowane rozwiązanie nawigacyjne dla kierowców pojazdów elektrycznych, wykorzystując analizę danych pojazdu w czasie rzeczywistym, pomagając kierowcom efektywnie planować trasy, uwzględniając zasięg pojazdu i dostępne punkty ładowania w pobliżu.
  • e-ROUTES to intuicyjna aplikacja na smartfony kompatybilna z Apple CarPlay i Android Auto.
  • Dostępna od października, aplikacja jest dołączona do pakietu CONNECT PLUS na 12 miesięcy dla wszystkich nowych nabywców ë-C4 i ë-C4 X
czyli darmo nie bedzie ale na abonament - no ciekawe jak z jakoscia....
Gdyby była za darmo, to pewnie bym ją zainstalował i przetestował. Myślę, że gdyby wycenili ją na 1 Euro, to bym jej nie kupił, mając w pamięci obecne doświadczenia z wyznaczaniem trasy przez obecną aplikację. Więcej o tym tutaj.
Uważam, że funkcjonalność wyznaczania trasy z planowaniem ładowania po drodze, z uwzględnieniem aktualnego stanu naładowania i zużycia energii, powinna być zaimplementowana w nawigację samochodu (podobnie jak jest w innych markach), tym bardziej, że wszystko czego do tego potrzeba na pokładzie jest (mapa, baza ładowarek, informacja o zużyciu i poziomie naładowania).
 

GrzesiekK

Zadomawiam się
Ja również mam do takiego pomysłu Citroena jednoznaczne uczucia. Po doświadczeniach, a nawet więcej - zainstaluje jak mi zapłacą :) Konkurencja.ma już takie rozwiązania i do tego już wygrzane jak ABRP.
 

Jarecki

Nowy na Forum
Prawie nie używam samochodowej, bo jest słaba. Tak sobie popodróżować można, ale prowadzi słabo, szczególnie w trybie eco wybiera pole drogi! Zazwyczaj zapinam tel. i googlemap.
 

entrenous

Nowy na Forum
Miałem okazję przetestować e-routes podczas niedawnej 1300-kilometrowej podróży i byłem pod wrażeniem. Jedna z aplikacji Citroena, która faktycznie działa, precyzyjnie podaje zasięg, informacje o stacjach ładowania są rzetelne, mapa jest dobra, a planowanie trasy intuicyjne, ostrzega nawet przed fotoradarami. Jest bezpłatny przez 12 miesięcy, a następnie 4 € miesięcznie. To sprawia, że rozwiązanie ABRP + klucz sprzętowy jest dla mnie przestarzałe.
 

GrzesiekK

Zadomawiam się
Właśnie mi się dodał link w apce zarządzania samochodem. Nie ma okresu próbnego.od raz trzeba decydować o subskrypcji 23 PLN na miesiąc albo 230 PLN na rok. To ja jeszcze poczekam.
 

Przem

Zadomawiam się
No właśnie w moim e208 też się pokazało i ciekaw jestem opinii, jakby ktoś testował. Niby 23zł/mieś to nie kokosy, ale biorąc pod uwagę funkcjonal;ność i działanie myPeugeot to chwilę zaczekam. W marcu będę jechał Kraków - Gdynia - Kraków i może by to przetestować?
 

slaveq

Pionier e-mobilności
No właśnie w moim e208 też się pokazało i ciekaw jestem opinii, jakby ktoś testował. Niby 23zł/mieś to nie kokosy, ale biorąc pod uwagę funkcjonal;ność i działanie myPeugeot to chwilę zaczekam. W marcu będę jechał Kraków - Gdynia - Kraków i może by to przetestować?
Gdzie dokładnie sie to pokazuje?
 
Top