Dziwne działanie spryskiwaczy

dts

Nowy na Forum
Cześć forumowicze. Chciałbym zapytać czy to normalne działanie spryskiwaczy w TM3? Cały płyn leci mi po szybciej bocznej kierowcy. Boczna szyba jest wiecznie w zaciekach co wkurza i nieraz przeszkadza w jeździe.
 

Attachments

  • VID_20241026_022711.mp4
    20,3 MB · Liczba wyświetleń: 0

Bartosz

Pionier e-mobilności
Cześć forumowicze. Chciałbym zapytać czy to normalne działanie spryskiwaczy w TM3? Cały płyn leci mi po szybciej bocznej kierowcy. Boczna szyba jest wiecznie w zaciekach co wkurza i nieraz przeszkadza w jeździe.
Tak, to jest normalne. To znaczy nienormalne, ale tak jest. Niski Cx, brak rantu, nie ma nic za darmo.
 
Last edited:

inter

Pionier e-mobilności
Cześć forumowicze. Chciałbym zapytać czy to normalne działanie spryskiwaczy w TM3? Cały płyn leci mi po szybciej bocznej kierowcy. Boczna szyba jest wiecznie w zaciekach co wkurza i nieraz przeszkadza w jeździe.
Ale taki efekt, to nie tylko w Tesli miałem.
 

KrzysztofFly

Moderator
W Stelvio największy problem, to to, że cała ta woda, którą wycieraczki zgarniają z przedniej szyby (także podczas deszczu) wiruje na szybie, akurat w miejscu gdzie patrzy się w lusterko. Strasznie mnie to wkur....., więc problem rozwiązałem montując owiewki szyb Heko. Problem zniknął, jednak pojawił się następny, czasami w zależności od kierunku wiatru, owiewki potrafią generować niezbyt przyjemny hałas ;), jednak on wnerwia mnie trochę mniej, więc od dwóch lat jeżdżę z owiewkami.
462565949_2169433526786386_2157939630989213940_n.jpg


W Tesli jednak w ten sposób problemu nie rozwiążesz, bo ma drzwi boczne bezramkowe ;).
 
Top