Czy to zaprawka?

Kwas

Zadomawiam się
Kolejne pytanie czy wam też ten element w aucie zżółkł w porównaniu do innych elementów? Czy jest identycznej barwy?
Obydwa progi są wyraźnie innej barwy chodź na początku to tak nie wyglądało..
 

Grzesiek

Posiadacz elektryka
A nawet wchodził do auta i jakoś dziwnie butem zachaczył? Kamienie miał w podeszwie?
Oj... gdybać można...
Ale to troszkę wygląda jak by się wydarzyło przy otwartych drzwiach kierowcy :)
Bo jest głęboko więc musiało się odbić, a na drzwiach nic nie ma.

Jeszcze raz spojrzałem, sam próg... czyli moja teoria to bzdury :)
 

Kwas

Zadomawiam się
A takie samo jest już z drugiej strony ja nie wiem, czy rzeczywiście ktoś butem haczy, z tym tam ktoś wsiada raz na miesiąc. Bo żona z dzieckiem z tyłu.. I u mnie za bardzo z przodu żeby tam butem wierzgać. A Co z tymi żółtymi progami? Pozatym jakaś miękka ta farba w tym miejscu sie wydaje gumowata..
 

eimi

Posiadacz elektryka
Miałem coś podobnego w jednym z aut od wózka pod marketem budowlanym (taka niska platforma), ktoś zostawił w wietrzny dzień i poleciał na auto, wysokość w sumie podobna, musiałbyś przymierzyć pod obi/Leroy albo inny gdzie jeździsz i są niskie wozki. Ewidentnie wygląda uderzenie czymś bo i lakier jest popękany wokół więc próg musiał się ugiąć. Może na serwisie im wózek narzędziowy poleciał albo wózek pod auto, coś co dół wystaje bardziej niż góra bo na drzwiach nie ma śladu. I jeszcze jedna opcja zobacz wewnętrzną stronę drzwi w tym miejscu, może coś twardego zostało przytrzaśnięte.

Tylko zupelnie nie rozumiem co poniżej robi zamalowany odprysk.
 

Ronin78

Fachowiec
Oczywiste uszkodzenie mechaniczne, żadnych zaprawek tam nie ma.
Zdejmować ostrogi z kowbojek i będzie ok - ślad jest wydarty od góry w dół, a ten mały owal to uderzenie kowbojką (piętą) przy wsiadaniu. Licha jakość tych progów.
 

Kwas

Zadomawiam się
Nie zgłaszałem na gwarancji. Ale ktoś pisał na forum że kiedyś reklamował progi bo coś było nie tak.
Ok, ale to co doszło niedawno jest z przed zaraz pod błotnikiem tam butem nie zrobiłoby niechcący. Pewnie tak jak mówisz bardzo licha jakość i byle gówno wystarczy. Ale jak liche to niech to poprawią, do tego żółte. Nie żółkną wam delikatnie?
20240220_183455.jpg
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Nie zgłaszałem na gwarancji. Ale ktoś pisał na forum że kiedyś reklamował progi bo coś było nie tak.
Ok, ale to co doszło niedawno jest z przed zaraz pod błotnikiem tam butem nie zrobiłoby niechcący. Pewnie tak jak mówisz bardzo licha jakość i byle gówno wystarczy. Ale jak liche to niech to poprawią, do tego żółte. Nie żółkną wam delikatnie?
OMG jedna uwaga (może dlatego, że jestem jeszcze przed kawą), ale ciężko się czyta to co napisałeś. Bełkot stylistyczny. Przepraszam za uwagę, ale proszę piszcie poprawnie.
 
Top