czy w supercharger mozna ustawić w aplikacji moc ładowania?

nyknow

Fachowiec
szanowni,
jak w temacie - możemy ograniczyć ładowanie do np. 50 czy 100 czy ładuje sie tyle ile daje w danym momencie SuC?
dziekuje.
 

nyknow

Fachowiec
OK dziękuję bardzo. zanosi się, że pierwszy raz bede ładował na SuC i nie chciałem pełną mocą bo M3 nie przyzywczajone do takich :)
 

slaveq

Pionier e-mobilności
OK dziękuję bardzo. zanosi się, że pierwszy raz bede ładował na SuC i nie chciałem pełną mocą bo M3 nie przyzywczajone do takich :)
Eeee ale, że co??? Ja wracając po odbiorze z Warszawy ładowałem się na sc Radom. Po roku i 20 tyś km przewidywany zasięg auta 565 km. A było chyba 568 jak wyjechało z salonu. Ładuj nic się nie bój. Jeśli nie będziesz tego robił do 100% i nie będziesz się lądował tylko na sc to nie ma się czego bać.
 

Michal

Moderator
Ja ładowałem na SuC już 62 razy w sumie prawie 2,7 MWh i nie widzę żadnego spadku zasięgu, a auto nadal działa idealnie.
Zaliczyłem początkową degradację 5% (występuje do pierwszych 10-30 tys. km) i na tym koniec.
Zainspirowaliście mnie do wrzucenia odrobiny danych na ten temat, więc zaraz wrzucę osobny post ;)
 

nyknow

Fachowiec
Eeee ale, że co??? Ja wracając po odbiorze z Warszawy ładowałem się na sc Radom. Po roku i 20 tyś km przewidywany zasięg auta 565 km. A było chyba 568 jak wyjechało z salonu. Ładuj nic się nie bój. Jeśli nie będziesz tego robił do 100% i nie będziesz się lądował tylko na sc to nie ma się czego bać.
tak juz mam :) - ładuję w domu praktycznie codziennie uzupełniam do 83% tak mniej więcej 6-7kW...... (mam LR)
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Ja to nie wiem ile DC ladowalem, musze sprawdzic w teslax, ale napewno duzo. Czasami i do 100% bo to nie zawsze takie proste ze mozna odlaczyc, czasem potrzebujesz max zasiegu, itp itd.
Jak kupowalem mialem 543km teraz od chyba 6 miesiecy mam 490-510km zalezy od temperatur na zewnatrz.
 
Top