Dodawanie stacji ładowania w mapie samochodowej Leaf 2

Szalik

Nowy na Forum
Znalazłem takie rożnice w sofcie auta / aplikacji mobilnej Leaf 2
W poprzednim Leafie 2 (2018) dodawały mi się punkty ładowania po podłączeniu ładowarki - np. w domu.
W aktualnej wersji Leaf2 (2019) szukałem opcji i nie znalazłem. Baza stacji ładowania jest dość uboga.
Czy jest możliwość aktualizacji? Auto podłączone do WiFi i uruchamiałem update.

Problem / Fakt 2
W aplikacji mobilnej NissanConnect (Leaf 2019)- nowsza wersja niż poprzednia nie ma możliwości sterowania klimatem.
W poprzedniej (Leaf 2018) mogłem włączyć klimatyzację / ustawić temperaturę zdalnie .
 

vwir

Pionier e-mobilności
Znalazłem takie rożnice w sofcie auta / aplikacji mobilnej Leaf 2
W poprzednim Leafie 2 (2018) dodawały mi się punkty ładowania po podłączeniu ładowarki - np. w domu.
W aktualnej wersji Leaf2 (2019) szukałem opcji i nie znalazłem. Baza stacji ładowania jest dość uboga.
Czy jest możliwość aktualizacji? Auto podłączone do WiFi i uruchamiałem update.

Problem / Fakt 2
W aplikacji mobilnej NissanConnect (Leaf 2019)- nowsza wersja niż poprzednia nie ma możliwości sterowania klimatem.
W poprzedniej (Leaf 2018) mogłem włączyć klimatyzację / ustawić temperaturę zdalnie .
W wersji 2019 zmienili dostawcę map i sam infotainment jest inny (ma też większy wyświetlacz). Bardzo możliwe, że u nowszego dostawcy nie jest możliwe to, co było możliwe u poprzedniego.
 

Szalik

Nowy na Forum
Pierwotnie w 2018 było można lokalizować auto na mapach, tak jak np w Tesli. Potem niby przez RODO?, to zlikwidowali.
To widziałem w poprzednim sofcie i uważam, że jest to słabe, że ta funkcja została usunięta. Z RODO ma niewiele wspólnego, bo nie ma informacji jaka osoba kieruje aktualnie pojazdem. Do tego służy ocena PIA - Privacy Impact Assessment.
Ale łatwiej jest wyłączyć.
 
Top