Dziś odebrałem swojego oczojeba..

JareG

Pionier e-mobilności
Kilka dni temu zwiększył mi się zasięg - po naładowaniu na 100% (w domu, mocą 5-6kW) było ok. 432km, a teraz jest 460 :)

Pozdrawiam
 

JareG

Pionier e-mobilności
30.09 odebrałem e-Soula. Do dziś natłukłem 4613km. Zużycie energii = 612.92kWh, rekuperacja = 152.15kWh
(Chyba) Trza będzie nieco zwolnić.. :devilish:

Pozdrawiam
 

p0li

Pionier e-mobilności
wciąga jazda elektrykiem
my mamy tofika prawie dokładnie od 3 miesiecy i już 8200 km nakulane
a limit roczny 18000 o_O
 

solik

Pionier e-mobilności
ja mam eC4 na 3 miesiace testu z limitem 9000km i powoli sie zblizam do limitu a zostal miesiac.. elektrykiem jezdze jeszcze wiecej 😄 na ladowanie platne na DC wydalem 1/4 tego co za paliwo do ICE na miesiac jazdy

dla tesli sobie zaznacze limit 25k rocznie tak zapobiegawczo, w ICE 15k bylo ok
 

p0li

Pionier e-mobilności
mnie ładowanie przez te 3 miesiące i 8200 km wyszło 105€ - ale głownie ładuję w pracy a jak jeżdżę gdzieś po okolicy to czasem trafiam na darmowe ładowarki (nie szukam specjalnie)
dziś np pojechaliśmy na miasto bo dziewczyny chciały na szoping i patryzmy - o jest jakaś nowa ładowarka - no to stawiamy bo niedaleko centrum a dla auta ładująceogo się - 4h darmowego parkowania
napisów na ładowarce żadnych nie było, ale przyłożyłem kartę ewe go - poszło
co ciekawe - nie można przerwać ze słupka a jedynie z samochodu - nikt obcy nie odłaczy

potem pojechaliśmy jeszcze w inne miejsce miasta - o - nowe ładowarki
bateria pełna w 97% no ale przetestować trzeba - i znowu kabel, karta, poszło
cieszy mnie to bo ładowarki rosną jak grzyby po deszczu i nie ma człowiek już stresu że mu prądu zabraknie albo miejsce bedzie zajęte
jeszcze jak wprowadzą górne limity opłat - rozglądam się za drugim elektrykiem :)
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Nasze Niro ma po 3,5 miesiąca ponad 11 kkm i zaczynam myśleć o zbliżającym się przeglądzie okresowym...
 

solik

Pionier e-mobilności
Elektryki z niskimi przebiegami ktore nie sa jakims dziwnym Mitsu iMHEV beda mialy taka sama sytuacje jak mocne, 15 letnie diesle z przebiegiem 150 tys xD czyli jak wiemy realne tylko w snach
 

ATnet

Posiadacz elektryka
Dlatego najem z limitem to jakaś pomyłka, nie po to przepłaciłem za auto żeby się sciubić. Chce na basen, jadę, na strzelnice, jadę... Mam w D.... gdzie, tylko czas mnie limituje i to mi się podoba.... I po 2 m-c powiem tak nigdy więcej żadnej benzyny... mam taką schizę ze brzydzę się tankować skuter....
 
Top