idzie grzanie auto kierownicy 2023..6.8

rawier

Posiadacz elektryka
mi wypisało tylko dodatkowy język (islandzki) :) podgrzewanie automatyczne kierownicy dostałem z wcześniejszym update'm. Ale finalnie przełączyłem na ręczne - jakoś przyzwyczaiłem się do mocniejszego grzania.😁
 

rawier

Posiadacz elektryka
natomiast coś jednak się dzieje z załączaniem klimatyzacji przy zamkniętym obiegu powietrza. na poprzedniej wersji 2023.2.12 jednak czasami była uruchamiana - nie wiem czym spowodowane bo (ostatnia sobota) temperatura była dodatnia i bez opadów...
klima.jpg
 

cooler

Pionier e-mobilności
Nie widzę żadnej zmiany po aktualizacji... Auto grzanie miałem wczesniej, chyba faktycznie tylko język plus jakaś nowa inwigilacja...
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
Nie ma z was nikt problemów z wykresem zużycia energii w tej aktualizacji? Kolega wysłał mi zdjęcia. Przestraszył się bo po aktualizacji skoczyło mu drastycznie zużycie energii na wykresie. Ja jednak zauważyłem, że na liczniku energii który ma pod animacją samochodu zużycie energii jest normalne.
Gdyby zdjęcia były nieczytelne:
Średnie zużycie energii na wykresie z ostatnich 10 km - 32 kWh/100 km
Średnie zużycie z licznika z ostatnich 12 km - 17,8 kWh/100 km

BDB776B8-53C1-4B99-A6C4-1060BAF90B7D.jpegE3F1E8D5-F99D-4799-A9DC-EFDF5DFF9157.jpeg
 

KrzysztofFly

Moderator
Nie ma z was nikt problemów z wykresem zużycia energii w tej aktualizacji? Kolega wysłał mi zdjęcia. Przestraszył się bo po aktualizacji skoczyło mu drastycznie zużycie energii na wykresie. Ja jednak zauważyłem, że na liczniku energii który ma pod animacją samochodu zużycie energii jest normalne.
Gdyby zdjęcia były nieczytelne:
Średnie zużycie energii na wykresie z ostatnich 10 km - 32 kWh/100 km
Średnie zużycie z licznika z ostatnich 12 km - 17,8 kWh/100 km

View attachment 9613View attachment 9614
Moja się dzisiaj rano zaktualizowała i mam dokładnie tak samo ze zużyciem na wykresie, na liczniku pod samochodem jest ok.
 
Top