Kontakt do Tesla

Lsk

Zadomawiam się
Ja wysłałem SMS z opisem problemu (z leasingiem) + info że to opóźnia odbiór + nr rezerwacji i oddzwonili w ciągu godziny i sprawę załatwili od ręki. Zależy im na szybkim wydaniu samochodów. Jeśli dzwonisz, to 99% szans, że są akurat z klientem na wydawaniu, a na SMS oddzwonią w wolnej chwili.
EDIT: Dziwny masz problem, mnie zarejestrowali bez pytania (Łódź), może to lokalny urząd coś wymyśla niepotrzebnie i trzeba ich naprostować? Tak czy siak powodzenia.
Ja akurat miałem podobnie, tyle ze kontaktowałem się emailowo i tak jak już pisałem tez w miarę sprawnie odpisywali.
 
K

Konto_usunięte_2021-03-29

Gość
Wszyscy mają problem z masą. Ogarniają już to hurtowo chyba. "Tak tak wiemy. Na jaki adres podesłać papier?"
 
Mam problem z rejestracją auta, a dokładniej chodzi o masę własną, którą Tesla podaje z kierowcą, a w polskich przepisach ma być bez.
Miałem to samo. Mechanik, który robił przegląd chyba przepisał dokładnie wartości z niemieckich papierów i się zaklinał, że tak jest prawidłowo, ale bez problemu dokonał korekty na wartości "urzędnicze". Do dzisiaj nie wiem jak powinno być 🤷‍♂️
 

ryb

Zadomawiam się
Czy ma ktoś sprawdzony i działający kontakt do Tesla Warszawa? Wiem, że telefonów nie odbierają, więc może jakiś email. Ogólnie dostępne kontakty tylko do serwisu i na infolinię.
Mam problem z rejestracją auta, a dokładniej chodzi o masę własną, którą Tesla podaje z kierowcą, a w polskich przepisach ma być bez.
a jaki jest oficjalny mail do serwisu?
 
Top