Krótka trasa TM3LR z przyczepą na szybko

KrzysztofFly

Moderator
Na nowych stacjach 140kW problem jest z learn złączem. Informacja jest na portalu klienta GW, poniżej zrzut ekranu. Miałem wątpliwą przyjemność tego doświadczyć.
View attachment 11607
No ten problem jest znany prawie od roku, my tu dyskutujemy o przerywaniu ładowania na stacjach działających.
 

daniel

Señor Meme Officer
a kiedy tam byłeś ostatnio? to ładowarka na mojej trasie a widzę że od miesiąca jest chyba wyłączona ;(
Właśnie dlatego już tam nie jeżdżę. Bardzo mi pasowała, bo blisko domu, ale długi czas CCS nie działał i zostało tylko AC.
Teraz to Supercharger tańszy, więc jeśli mam ochotę na dalszy przejazd to jadę tam.
Jeśli masz abonament to jest Ionity po drugiej stronie drogi. 50kW Franowo gdzie jest McDonalds/Biedronka, pizza na parkingu, jakaś podejrzana wschodnia restauracja, która się otworzyła po poprzedniej i jeszcze parę innych sklepów. Ewentualnie Decathlon i Ikea, ale nie wiem czy w czasie ładowania uda się obrócić.
 

marco_25

Posiadacz elektryka
No ten problem jest znany prawie od roku, my tu dyskutujemy o przerywaniu ładowania na stacjach działających.
To jak widać powtarza się bo ta informacja jest sprzed miesiąca i dotyczy dopiero co oddanych nowych stacji. Mi to się przydarzyło w Krakowie na Opolskiej przy KFC oraz w Chrzanowie przy centum handlowym MAX. Ten sam model 2x140kW CCS. Teraz złącze lewe jest całkowicie wyłączone ale nie na wszyskich stacjach. Ten sam objaw miał Mach-E który próbował lądować się razem ze mną, 2-5 minut i przerwanie ładowania.
 
Top