Naklejka "Dofinansowano z NFOŚiGW" - od kiedy? Jak z weryfikacją przebiegu?

krzyss

Pionier e-mobilności
A nie będzie najprościej i najbezpieczniej podjechać po prostu po dwóch latach na stację diagnostyczną, żeby diagnosta wbił przebieg w CEPiK? Przypuszczam, że nic za to nie skasuje. Zresztą, nawet policja ma spisywać przebieg auta do bazy w czasie każdej kontroli, więc można ewentualnie drogówkę przyhaczyć na mieście ;)
Diagnosta tego nie zrobi, ale z Policja to jest dobry pomysl :)
 

mathrance

Zadomawiam się
nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu !!
tylko relacjonowałem co mi facet z PKO powiedział, a on rzekomo miał te informacje z BOŚu (o konieczności wizyty u diagnosty za 2 lata itd.). Ale pełna zgoda, że jest to nadgorliwość, bo w umowie jest tylko o oświadczeniu. Pytanie na ile każdy urzędowi ufa, że nie wymyśli czegoś, czego w papierach nie ma (a pewne doświadczenie już mamy w odniesieniu do "błędów" we wnioskach leasingowych).

Nie chcę straszyć, chciałem tylko się dowiedzieć jak każdy z Was na to patrzy.
 

usrobo

Posiadacz elektryka
tylko ze będą robić aneks do umowy? czy my będziemy mieć obowązaek ten aneks podpisać? wydaje mi się że nie. Warunki dotacji była znane w momencie podpisywania umowy i teraz juz nie mogą tego zmienić.
Podam śmieszny przykład, zechcą aby na tylnej szybie była naklejka "Popieram ORLEN", i co ? zadzwonią do nas i powiedzą ze mamy taką naklejkę nakleić bo nam zabiorą dotacje?
 

usrobo

Posiadacz elektryka
Hej, Naklejkę rozciąłem i przykleiłem na klapę między znaczkiem T, myślicie ze będą się czepiać ze nie jest w jednym kawałku?
nie da sie w innym miejscu przykleić, a na drzwiach nie chciałem
 

mathrance

Zadomawiam się
Hej, Naklejkę rozciąłem i przykleiłem na klapę między znaczkiem T, myślicie ze będą się czepiać ze nie jest w jednym kawałku?
nie da sie w innym miejscu przykleić, a na drzwiach nie chciałem
Skoro nie ma (a chyba nie ma w obecnym programie) precyzyjnie opisanych miejsc, gdzie ta naklejka się może znaleźć: Może na dachu? 😁
 

mathrance

Zadomawiam się
Wlasnie patrze w swoja umowe dotacji i nie ma informacji gdzie ma byc naklejka. Takze mamy spora dowolnosc ;)
jedyne info o lokalizacji naklejki (w obecnym naborze) jakie znalazłem, to w FAQ:

"Nalepka powinna być umieszczona na pojeździe w widocznym miejscu. Zaleca się umieszczenie naklejki na karoserii Pojazdu w jednym ze wskazanych poniżej miejsc: 1) tylna klapa bagażnika Pojazdu nad tablicą rejestracyjną, 2) tył Pojazdu obok tablicy rejestracyjnej, na jej wysokości, 3) na bocznych drzwiach przednich Pojazdu, po dowolnej stronie, w górnej części drzwi, 4) na przednim błotniku Pojazdu, w jego górnej części."

Z drugiej strony w kolejnej odpowiedzi jest o tym, że firma leasingowa miałaby wyrywkowo kontrolować naklejki (co jest bzdurą wg umowy, bo nic tam takiego nie ma), więc raczej sugerowałbym się umową. Dodatkowo, wprawne oko w w/w cytacie zauważy: "zalecamy" :)
 
Top