Ostrożnie z kupowaniem MG

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji

inter

Pionier e-mobilności

Ev3

Pionier e-mobilności
MG5 to spalinowe, więc inne kryteria budowy.
Zupełnie nie o to chodzi.
Mogą dać podobnego ciała w dowolnym elemencie, samo skopiowanie czegoś to trochę za mało.
Pewnie w elektrykach szansa mniejsza, bo robią to od zera, a nie tylko się wzorują.

Pytanie czy wiedzą co robią pozostaje aktualne....

Nie mam dobrych doświadczeń z chińskimi produktami, tj. przez nich firmowanymi, lub podróbkami, a wręcz przeciwnie.
A jak z ev będzie podobnie?
 

inter

Pionier e-mobilności
Zupełnie nie o to chodzi.
Mogą dać podobnego ciała w dowolnym elemencie, samo skopiowanie czegoś to trochę za mało.
Pewnie w elektrykach szansa mniejsza, bo robią to od zera, a nie tylko się wzorują.

Pytanie czy wiedzą co robią pozostaje aktualne....

Nie mam dobrych doświadczeń z chińskimi produktami, tj. przez nich firmowanymi, lub podróbkami, a wręcz przeciwnie.
A jak z ev będzie podobnie?
Tak tylko wersja MG5 EV dla europy ma 5 gwiazdek. Stary MG5 nawet nie był w europie sprzedawany.
 

p0li

Pionier e-mobilności
opisywalem tu przygody mojego kolegi z pracy z MG Marvel - typowe chinskie niedorobki
dlatego z tymi zachwytami nad MG wstrzymalbym sie do pierwszych przejechanych 10tys km :)
 

inter

Pionier e-mobilności
opisywalem tu przygody mojego kolegi z pracy z MG Marvel - typowe chinskie niedorobki
dlatego z tymi zachwytami nad MG wstrzymalbym sie do pierwszych przejechanych 10tys km :)
Te samochody są od ponad roku dostępne i przejechały więcej jak 10.000 km. Są nawet filmy tu wrzucane z opiniami.
 

p0li

Pionier e-mobilności
Te samochody są od ponad roku dostępne i przejechały więcej jak 10.000 km. Są nawet filmy tu wrzucane z opiniami.
no to nie ma sie czego bac....
 

paradox

Pionier e-mobilności
oglądałem "na żywo" w salonie. niestety nie są dostępne jazdy próbne. pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, wnętrze zaskakująco dobrze spasowane, nic nie skrzypi i nie trzeszczy, fajny minimalistyczny design. jak na rozmiary zewnętrzne to w środku jest przestronnie i przyjemnie, fotele wydają się być wygodne, fajna kierownica, dużo schowków. wydaje się być dość przemyślanym kompaktowym autkiem. jak rynek nie zweryfikuje cen innych EV to raczej można śmiało brać. nic fajniejszego w tej cenie nie ma.
 
Top