Rabaty Q2_2023

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Mega rabaty na Y !
Możesz skorzystać z mojego linku polecającego, aby otrzymać 1,500 bezpłatnych km w sieci Supercharger dla swojej nowej Tesli: http://ts.la/jolanta41233
 

Bronek

Pionier e-mobilności
A propos zakupów, chcialem podziękować niejakiemu Jackowi (Nick pewnie inny? ) za zamowienie w intencji potencji.(referral)

Nie wiem kto, się kryje pod tym imieniem, ale dzięki. Mam syna Jacka, ale to ja mu kupuję samochody, to jakbym sam siebie polecil go bym chyba wiedział?
Nie piję więc bym też i pamiętał? .... :)
Alzheimer to by tłumaczył znakomicie
 
Last edited:

tobkrak

Nowy na Forum
Czy orientuje się ktoś może czy przy zakupie samochodu z inventory z rabatem jest wymóg odebrania samochodu do końca kwartału?
Wczoraj udało mi się ustrzelić okazję na TMY. Dzisiaj dzwoniłem do Ząbek czy mogę odebrać po 1 lipca i dostałem informację że jak się nie uda ogarnąć rejestracji to trzeba będzie lawetą przyjechać i odebrać do 30.06 bo inaczej rabat przepadnie. Samochód mam już opłacony dostałem informację że papiery zostaną jutro wysłane kurierem. Wg listu przewozowego będą u mnie w piątek późnym popołudniem. Miał ktoś taką sytuację?
 

Michal

Moderator
Niby jest wymóg, ale jak nie odbierzesz to co Ci zrobią? Ogólnie tak robią, że jak nie możesz odebrać to przywożą auto lawetą pod podany adres, bo dla nich liczy się liczba aut wydanych w kwartale.
 

tobkrak

Nowy na Forum
Niby jest wymóg, ale jak nie odbierzesz to co Ci zrobią? Ogólnie tak robią, że jak nie możesz odebrać to przywożą auto lawetą pod podany adres, bo dla nich liczy się liczba aut wydanych w kwartale.
Tylko na czyj koszt? :) No właśnie nie wiem czy ten rabat udzielony wcześniej mogą póżniej jakoś doliczyć bo w sumie to będę miał już opłacony i zarejestrowany samochód na siebie.
 

tobkrak

Nowy na Forum
Właśnie zaktualizował mi się status w aplikacji , Termin Dostawy: 29 czerwca, Warszawa Radzymińska, A kurier dopiero jutro dokumenty od nich odbiera :) Zignorować to?
 

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Czy orientuje się ktoś może czy przy zakupie samochodu z inventory z rabatem jest wymóg odebrania samochodu do końca kwartału?
Wczoraj udało mi się ustrzelić okazję na TMY. Dzisiaj dzwoniłem do Ząbek czy mogę odebrać po 1 lipca i dostałem informację że jak się nie uda ogarnąć rejestracji to trzeba będzie lawetą przyjechać i odebrać do 30.06 bo inaczej rabat przepadnie. Samochód mam już opłacony dostałem informację że papiery zostaną jutro wysłane kurierem. Wg listu przewozowego będą u mnie w piątek późnym popołudniem. Miał ktoś taką sytuację?
Co ustrzeliłeś? :)
 
Top