Reklamy

krzyss

Pionier e-mobilności
@Łukasz Bigo Ostatnio widuję reklamę, gdzie gada do mnie jakiś Emil. Moim zdaniem to już trochę za daleko idzie. Zżera mi transfer na jakąś gadającą głowę na autoplayu. Dobrze, że chociaż głos wyłączony.
No i reklama allegro z roznegliżowanymi paniami też mnie dopadła. Trochę niezręcznie jak otwieram forum, a tam porozbierane baby na pół ekranu. To już powoli pod NSFW podpada.
Jeszcze byłem zaskoczony jak dodałem post ma forum, przewijam, a pod moim postem jakieś krowy. Miałem niezły mindfuck skąd się wzięły. Czy wkleiłem jakiegoś złego linka czy ki czort.
Zastosuj jakiegos bloka, bo bez tego jest koszmar na forum.
 

daniel

Señor Meme Officer
Zastosuj jakiegos bloka, bo bez tego jest koszmar na forum.
No właśnie nie chcę tego robić.
Redaktor pisał, że będzie eksperymentować, więc daję informację zwrotną, że dla mnie to już za dużo.
 

daniel

Señor Meme Officer
1709626059355.png
 

Michal

Moderator
To są raczej reklamy kontekstowe Google, więc ktoś na tym komputerze ogląda takie rzeczy i dlatego później dostajesz takie reklamy. Pokaż żonie te buty i spytaj czy nie oglądała ostatnio czegoś podobnego.
Natomiast roznegliżowane panie... Ekhem... Albo syn, albo rachunek sumienia ;)
 

daniel

Señor Meme Officer
1709626714677.png

No nie, z tego komputera korzystam tylko ja na 100%.
Używam głównie do pracy i nie wchodzę na strony z gołymi babami. Zresztą to nie są nawet gołe baby czy napalone mamuśki tylko reklamy butów, ale duża ilość skóry najwyraźniej poprawia sprzedaż.
Ostatnio szukam informacji o pralkach, suszarkach i panelach na podczerwień, a nic na ten temat się nie pojawia, więc to chyba jakieś masowe nietargetowane reklamy.
 

daniel

Señor Meme Officer
No proszę. Tu są dowody mojej niewinności. To Wasza wina - to przez porę dnia i przeglądaną stronę, tzn. forum.elektrowoz.pl. Nie czytałem całego forum, ale nieźle się tam musicie bawić. :p

1709627631035.png

Gdzie tu się włącza personalizację reklam, na litość boską?
 

Michal

Moderator
Nie zgodziłeś się na jakieś warunki prywatności :D
 

daniel

Señor Meme Officer
Zamiast „dlaczego ta reklama” kliknij „opcje reklamy”.
Nie mam takiej opcji. Po kliknięciu krzyżyka mam takie coś:
1709634378838.png

Mogę też kliknąć Informację zamiast krzyżyka i przenosi mnie do strony "O tej reklamie" i tam jest odnośnik Sprawdź ustawienia reklam, ale po kliknięciu otwiera coś i zaraz zamyka.
1709633959743.png

Jak przejdę na podstronę /partnerads bez parametrów, które są w linku to tam mam zaznaczone spersonalizowane reklamy.

1709634033312.png

Wygląda, że trzeba to gdzieś zmienić w konfiguracji na stronie elektrowoz, ale pytanie wyskakuje tylko na początku, a teraz nie wiem jak się dostać do tych ustawień.

1709634200105.png
 
Top