Szacowane daty dostawy Tesli jeśli zamawiasz teraz

Michal

Moderator
Dodałem do aplikacji widok pokazujący szacowane daty dostawy. Uznałem, że może się przydać komuś, kto zastanawia się która konfiguracja może zostać dostarczona najszybciej.
evkropka.jpgwarszawakropka.jpgpl/delivery_dates/

Niestety nie mam pomysłu jak to lepiej zobrazować, bo różne konfiguracje wyposażenia mogą mieć różne daty dostawy...
Jak to rozumieć?
Data ostatniej zmiany: 2022-07-15T12:10:16 - kiedy została wprowadzona zmiana podawanych dat dla danego modelu.
Przewidywane daty dostawy: November 2022 - January 2023 - daty dla konfiguracji innych niż wymienione poniżej (domyślne)
Models:
Model Y LR AWD, - jakich modeli dotyczą daty.
Przewidywane daty dostawy: January 2023 - March 2023 - daty dla konfiguracji wymienionych poniżej
EMEA MY Gray Paint +2 - konfiguracja, której dotyczą powyższe daty
Przewidywane daty dostawy: December 2022 - February 2023 - daty dla konfiguracji wymienionych poniżej.
EMEA MY 19'' Wheels +1
EMEA MY Red Exterior +1
EMEA MY White Interior +1
EMEA MY Blue Paint +1

Z powyższego widać, że jeśli chcemy zamówić TMY LR AWD, to najszybciej (listopad - styczeń) powinny być dostawy konfiguracji z czarnym wnętrzem, białą lub czarną farbą i kołami 20''.

Uwaga - obecnie ciągnę to bezpośrednio ze strony Tesli - nie zapisuję nigdzie, tylko wyświetlam. W przyszłości planuję dodać zapisywanie i trzymać jakąś historię, a może też zrobić jakieś wykresy / tabelki dotyczące zmienności dat dostaw w czasie. Obecnie dane są dokładnie takie same jak na stronie tesli, ale w przyszłości będą odświeżane pewnie raz na godzinę albo rzadziej.
Możliwe, że dodam też kilka okolicznych rynków - jeśli macie jakieś potrzeby to piszcie.
Może to przerobię żeby było trochę lepiej widoczne ale to raczej przy okazji zapisywania danych, czyli nie wiem kiedy :p
 
Last edited:

Michal

Moderator
Dodałem do widoku TMS i TMX.
Dostawy pojawiły się dzisiaj - szacowane na grudzień - luty.
 

Michal

Moderator
@Bronek, marzyło Ci się coś nowego to masz ;)
 

Michal

Moderator
Szukałeś czegoś nowego i fajnego, to lepiej niż Plaid nie znajdziesz za mniej niż dwie bańki i tak ;)
 

Bronek

Pionier e-mobilności
No ale.. ledwo "se" kupiłem ekranik i kiera yoke jedzie... Jak tu k... a żyć?
Trza bedzie Trójkę sprzedać? Licytacja?
Wypasiona nie bita i z nikczemnym przebiegiem.. Myślę...
 

JareG

Pionier e-mobilności
No ale.. ledwo "se" kupiłem ekranik i kiera yoke jedzie... Jak tu k... a żyć?
Trza bedzie Trójkę sprzedać? Licytacja?
Ja Ci proponuję zaczekać z ruchami na 3, aż odbierzesz S :D
Wypasiona nie bita i z nikczemnym przebiegiem.. Myślę...
(y)

Pozdrawiam
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Ale nie psuje sie jak ten nowszy badziew.
Ale poważniej, to myślę o sprzedaży jak tylko SLR się stanie dostępne.
Plaida nie biorę, bo to dla szpanu jeno.
S-kę kupuję też dla jaj a nie dla innych cz ciała.
Tak mam że po kilku latach użytkowania danego samochodu mam parcie na zmianę i tylko to się zmienilo że trzymam się na stare lata podobnie jak żony (chodzi o podanie szklanki wody), to teraz też Tesli ( ona pozwoli dotrzeć do domu jak zapomnę jak sie prowadzi auto).
Dwiie sek z hakiem do setki ale po przygotowaniu kontra trzy w normalnym trybie nie stanowi praktycznie na drodze różnicy. 30 lat temu tak, teraz nie. 30 lat bym chciał, ale nie mógł, teraz mogę ale nie chcę
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Dwiie sek z hakiem do setki ale po przygotowaniu kontra trzy w normalnym trybie nie stanowi praktycznie na drodze różnicy. 30 lat temu tak, teraz nie. 30 lat bym chciał, ale nie mógł, teraz mogę ale nie chcę
Mój teść mawia, że z wiekiem potrzeby są odwrotnie proporcjonalne do możliwości.
 
Top