Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

solik

Pionier e-mobilności
Ogólnie to strasznie ciemno noca musi być, przeszkadza Wam to?
Nie bo jak sie da P to oswietlenie wnetrza skutecznie oswietla + biala tapicerka wiec jest jasno. W Mini mam ambiente wszedzie w dodatku w roznych kolorach nawet z tylu przy klamkach wiec jak wsiadam do Tesli to ciemno jak w du..

Z kolei w Mercedesie E w nocy to ambiente odbijalo mi sie w.. bocznych lusterkach i przy podszybiu + na nagraniach z rejestratora tez byly widoczne te paski ledowe, sam juz nie wiem co lepsze.. Chociaz moze Mercedes to zly przyklad bo tu mozna sobie doswietlic jak w cyganskim wozie..
 

Kmicin

Zadomawiam się
Nie bo jak sie da P to oswietlenie wnetrza skutecznie oswietla + biala tapicerka wiec jest jasno. W Mini mam ambiente wszedzie w dodatku w roznych kolorach nawet z tylu przy klamkach wiec jak wsiadam do Tesli to ciemno jak w du..

Z kolei w Mercedesie E w nocy to ambiente odbijalo mi sie w.. bocznych lusterkach i przy podszybiu + na nagraniach z rejestratora tez byly widoczne te paski ledowe, sam juz nie wiem co lepsze.. Chociaz moze Mercedes to zly przyklad bo tu mozna sobie doswietlic jak w cyganskim wozie..
Dzieki. Mercedes ostatnio robi wioskę z tymi ledami, w S to już festyn totalny jak dla mnie.

W Tesli idealne byłoby zwykle białe stopy, kieszenie w każdej wersji i gitara.
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
Gdyby ktoś chciał zamontować dodatkowo ambiente jak na zdjęciu to mam na sprzedaż. Szczegóły na priv.
517CE911-EC8E-4EC0-ACEA-82E7B176BE92.jpeg
 

xhonet

Zadomawiam się
Wczoraj zrezygnowałem z mojego zamówienia na TM3P. Byłem na kilkugodzinnej jeździe testowej modelem Y i urzekła mnie jego pozycja za kierownicą (mam 2m wzrostu) oraz praktyczność. Szczególnie ze względu na posiadanie dwóch dużych psów. Termin dostawcy szacowany jest na sierpień. Zobaczymy:)
 

chlebu

Nowy na Forum
Komuś przesunęli ostatnio termin z czerwca na koniec sierpnia?
Mam rezerwację z Arvala. Podają datę zamówienia 9 luty 2022.
 
Last edited:
Top