TM3 HIGHLAND LR dofinansowanie

aadam75

Zadomawiam się
Cześć wszystkim. Nie udzielałem się tu jeszcze, ale przyglądam się od dłuższego czasu forum TM3 HL. Po głowie chodzi zakup wersjo LR. Dzisiaj mam jazdę testową, hehe. Czy może orientujecie się jak wygląda dofinansowanie z karta dużej rodziny. Wydaje mi się, że tutaj nie ma limitów kwotowych. Potwierdzi ktoś?
 

Jusand

Posiadacz elektryka
Cześć wszystkim. Nie udzielałem jeszcze, ale przyglądam się od dłuższego czasu forum TM3 HL. Po głowie chodzi zakup wersjo LR. Dzisiaj mam jazdę testową, hehe. Czy może orientujecie się jak wygląda dofinansowanie z karta dużej rodziny. Wydaje mi się, że tutaj nie ma limitów kwotowych. Potwierdzi ktoś?
Nie ma limitów na KDR, jednak jak bierzesz na firmę to KDR nie obowiązuje.
 

aadam75

Zadomawiam się
Jeśli się zdecyduję, to będzie zakup prywatny, wsparty w jakiejś części kredytem. Czyli może wtedy uzyskać 27tys.?
 

Michal

Moderator
Jeśli się zdecyduję, to będzie zakup prywatny, wsparty w jakiejś części kredytem. Czyli może wtedy uzyskać 27tys.?
Żeby prywatnie uzyskać 27 tys, trzeba chyba mieć kartę dużej rodziny. Bez niej z tego co pamiętam 18 000 ale limity są niskie, bo dla prywatnego zakupu dotyczą kwoty brutto.
 

AntoniFerdynand

Posiadacz elektryka
Jeśli się zdecyduję, to będzie zakup prywatny, wsparty w jakiejś części kredytem. Czyli może wtedy uzyskać 27tys.?
Jedno zastrzeżenie to czas - załóż że to raczej ponad pół roku bo formalnie piszą 3 miesiace na całość.
 

chess_m

Fachowiec
@sirprzemasek sprawdziłem i jest taka szansa

shopping
Jasnowidz! A numerki lotto na wtorek to jakie będą?
1713684438223.png
 
Top