VW ID4 Tryb Awaryjny Odpalenie

Michal

Moderator
Wygodnictwo w UK... Dlatego my mamy tańsze ubezpieczenia... A nie czekaj... :p
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Zdecydowanie. Przyjedź na dzień do PL, pójdź do urzędu załatwić cokolwiek :D

Znam temat. Niedawno sprzedałem dom w PL :eek: choć muszę przyznać, że pani notariusz odstawała pozytywnie od standardu pokazanego na filmiku powyżej. Więc coś tam powolutku się poprawia w PL, ale jak dla mnie to jest wciąż niestety przepaść.

EOT bo znowu generuję off-topic
 

Michal

Moderator
Zapomniałeś o ubezpieczalni, dla których jesteśmy nawet mniej warci niż dla urzędników. Dla nic to każdy jest złodziejem...
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Zapomniałeś o ubezpieczalni, dla których jesteśmy nawet mniej warci niż dla urzędników. Dla nic to każdy jest złodziejem...
Latami dużo ludzi żyło z wypłat odszkodowań. Więc trudno się im dziwić. To tak jak z policją, pierwsze, z czym się kojarzy Kowalskiemu, to mandat. A skoro ludzie nie walczą o swoje (jak faktycznie nie dostają należnego odszkodowania) to po mają cokolwiek zmieniać?
 

KrzysztofFly

Moderator
Jeśli ID.4 ma tak samo jak Zoe to wystrzelenie poduszki blokuje baterię trakcyjną. Teraz ASO lub do kumatego elektronika. Mogę podpowiedzieć gdzie pomogli ze wspomnianym Zoe, zawsze możesz do nich zadzwonić i zapytać czy sobie poradzą z ID.4.
Niedawno znajomy kupił Skodę Enyaq (to poniekąd ta sama technika), po kolizji (otwarta kurtyna). Tak samo została zblokowana bateria, aby uruchomić auto trzeba było wymienić jakieś dwa moduły (które znajdują się przy baterii), do ich wymiany konieczne było opuszczenie baterii z samochodu. Poniżej fotka jego baterii.
0.jpg
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Tak samo została zblokowana bateria, aby uruchomić auto trzeba było wymienić jakieś dwa moduły (które znajdują się przy baterii), do ich wymiany konieczne było opuszczenie baterii z samochodu.
Te dwa moduły to SX7 i SX8:
1677518445417.png

1677518503233.png
 
Top