Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

Michal

Moderator
Mapę wstawiałem wczoraj na 5 podejść po 5-10 minut w przerwach od pracy, dziś dodałem wszystkie ładowarki w podobny sposób :p
Oczywiście, że mnie razi ale wstawienie suwaka okazało się trudniejsze niż sądziłem, więc uznałem, że dam Wam cokolwiek do zabawy już teraz, bo suwak nie wiem kiedy powstanie.
Lepsze jest wrogiem dobrego.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Swoją drogą - w Polskich realiach ta mapa faktycznie może się sprawdzać lepiej niż plugshare. Co jest nieco zaskakujące ;)
 

Michal

Moderator
Pobawię się jeszcze - dodam zajętość w formie koloru, jakieś filtry do wybierania operatora i mocy, może wygląd znaczników zależny od mocy. Można to fajnie zrobić ale cały czas problem jest taki, że na danych nie można polegać, bo są dostarczane UDT dobrowolnie.
Powinien być obowiązek i wtedy powstało być coś rzeczywiście fajnego.
 

Michal

Moderator
Wczoraj (03.02.2023) 12 użytkowników :p
 

Michal

Moderator

aadamuss

Posiadacz elektryka
Zamiast danych UDT można liczyć na użytkowników którzy pierwsi zauważą, że w ich okolicy coś nowego się pojawiło. Każdy prędzej ogarnie swoją okolicę. Za wiele się tego nie pojawia.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Może pokażę, dlaczego widzę w tym narzędziu potencjał. Oczywiście przy w miarę sensownych danych z UDT. Przypadek z mojego podwórka:
1675498474434.png
Świetne, prawda? Od razu widzę, że jeśli źle wybiorę to utknę na słupku 3kW. Od razu to widać, jasno i przejrzyście. W życiu bym tego nie znalazł na plugshare. Może gdzieś to jest zagrzebane pomiędzy komentarzami, ale na pewno bym tego nie przeczytał. Tak samo jak te PGE 30kW w Rzeszowie - nie miałem pojęcia, że mają tylko 30kW. A już z nich kilka razy korzystałem.
 
Top