pmlody

Pionier e-mobilności
Tak, to nie ma, trafiłeś na jakiegos idiotę?
Coś im się zmieniło, pani w okienku 3x dzwoniła do kogostam żeby potwierdzić czy dobrze to wypełnia.
Jak pamiętam, yo nigdy takich cyrków nie było, przychodziła paczka oclona, za pobraniem po prostu.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Czasem jak "chi;czyk" przedobrzy i np chce zrobić darowiznę czy coś podobnego, bo go inni namawiają i trafi jak u mnie bylo to oplata potrafi być wyższa niż clo.
Ale właśnie panienka z poczty zadzwonila abym podał kwotę ile zapłaciłem bo musi zakwalifikowac do oclenia i doradzila aby lepiej olać to pseudo darowanie...
Co firma to inaczej Fedex przysyła clo po terminie, potem monituje aby zapłacić i prosi o potwierdzenie na maila z pisma którego nie ma na tym piśmie. Itd itp.
Przed Trumpem clo byl sporadyczne, teraz czesto.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Potwierdzam, dla wartości przesyłek 150-1000 EUR trzeba złożyć pełnomocnictwo osobiście w placówce poczty. Dla tańszych jest domyslne i nie trzeba składać, dla drozszych trzeba samemu odprawić. nie wiem tylko dlaczego zapłaciłem krocie za DHL express a przesyłka idzie przez poczte polską
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Wlasnie dostałem z poczty zawiiadomienie 299$ pilot i to tylko jeśli to prezent mam o ty zawiadomic,
ale jw muszę dymać do nich. Czyli Poczta Polska nadaje się tylko do wyborów.. Czemu tego gowna nie zlikwidują. Przejmują robotę innych, bo by pewnie zbankrutowała
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Tu przegląd ekraników itp
Miałem ten konkretny 10" i jego polecam z kamerką, bo to warto. Reszta to pierdolamento
Oprócz przypadkowego od apki SEXY Buttons, bo on przydaje się do obsługi przycisków i kontroli ich stanu, inaczej nie widać kilku parametrów i stanów jakie te butony robią



Ps ad Poczta i upowaznienie na odprawę celna pow kwoty150$, to 3 Panienki musiały się zebrać aby to zrobić, tylko jedna pamiętała co i gdzie kliknąć. Niby dałem im to na stałe? Nic nie płaciłem , pewnie przyjdzie z cłem?
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Ps ad Poczta i upowaznienie na odprawę celna pow kwoty150$, to 3 Panienki musiały się zebrać aby to zrobić, tylko jedna pamiętała co i gdzie kliknąć. Niby dałem im to na stałe? Nic nie płaciłem , pewnie przyjdzie z cłem?
Moja dzwoniła do kolegi 3x.
Też dałem na stałe.
Przyjedzie dalej, jak kiedyś, z pobraniem za clo.
 

vista-LASH-resident

Posiadacz elektryka
Pytanko o chlapacze.

Biję się z myślami czy wybrać wygląd (OEM lub bliskie OEMowego kształtu), czy użyteczność, w postaci nierozpylania wzniecanej podczas deszczu wody.

Te drugie najlepiej spełniłyby spore kawałki gumy, najlepiej ze sztuczną trawą (ale czarną) od wewnętrznej strony.
Coś takiego:

Ktoś miał do czynienia z jedną albo drugą formą chlapaczy?
 
Top