Aktualizacja oprogramowania e-Soul/e-Niro/Kona

Slawoos

Zadomawiam się
Cześć ponownie. Pytanko:czy testowałeś wersję oprogramowania z marca? No i w sumie drugie pytanie czy da się wstecznie (z mają do marca) aktualizować? Bo denerwują mnie te harmonogramy.
 

Sierek

Fachowiec
Pojawiła się nowa wersja 210603 oraz najnowsza 210817.

Zmiany:
1. Poprawiono harmonogram ładowania.
2. Poprawiono historię zużycia.

Link 210817
 

ATnet

Posiadacz elektryka
Harmonogram ładowania coś nie działa, dzisiaj mi się nie odpalił. Zresetuję jutro MM station to może się poprawi. Ale widzę że niepotrzebnie się podnosiłem do nowej wersji bo jest gorzej....
 

Slawoos

Zadomawiam się
Niestety potwierdzam. Czas życia harmonogramu to 1 raz. Ustawisz, działa, naladuje i przestaje działać. Ja zrobiłem na Evse wyłącznik czasowy na tańszą taryfę. Dobrzse że chociaż historia zużycia w aucie jest pokazywana poprawnie.
 

Sierek

Fachowiec
Z moich obserwacji Android Auto działa stabilniej. Wcześniej podłączenie telefonu po uruchomieniu samochodu skutkowało przeniesieniem dźwięku na telefon, czasem działo się to później, po jakimś czasie . Teraz stabilnie dźwięk jest odtwarzany z systemu samochodu.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Niestety potwierdzam. Czas życia harmonogramu to 1 raz. Ustawisz, działa, naladuje i przestaje działać.
A u mnie raz działa, potem nie, a potem znowu mu się chce - akurat dziś chciałem tak na szybko podładować grata, bo troche słońca było.. podłaczyłem wtyczkę, a bydlak mi pisze, że odpali ładowanie w ustalonym terminie. Musiałem go zdalnie wyłaczyć, wyjąć wtyczkę i po ponownym podłączeniu łaskawie zaczął ładować :LOL:
Aktualizacji żadnych nie robiłem.

Pozdrawiam
 

ATnet

Posiadacz elektryka
Prośba o zgłoszenie dealerowi problemów z oprogramowaniem, tylko zmasowany atak może wymóc poprawki.
 
Top