Aplikacja z roamingiem i faktura zbiorcza

sxill

Nowy na Forum
Witam,
Znacie jakieś aplikacje do ładowania na różnych ładowarkach, tak aby otrzymywać fakturę zbiorczą raz w miesiącu?
Znalazłem Moya Firma, ale udaje mi się tego używać tylko na Lidl AC. DC już nie łączy (techniczne problemy). Z Ekoen też jakieś problemy, łączenie w nieskończoność.
 

rafa4

Nowy na Forum
Ja korzystam z firmowej karty Shell Recharge. Faktura przychodzi raz albo dwa razy w miesiącu. karta jest płatna miesięcznie 11 zł netto. do doładowanej energii jest też doliczana jakaś drobna opłata manipulacyjna. Przyznam , że nieraz mi się przydała jak musiałem naładować samochód w jakimś nietypowym miejscu wtedy nie trzeba było szukać aplikacji , podłączac karty itp , tylko autoryzacja kartą i wio. Podkreślam jeszcze raz : jest to karta na firmę bo wiem , że są jakieś problemy z wyrobieniem karty na osobę fizyczną.
Jeżeli chodzi o faktury po każdej transakcji w aplikacjach to tego nie unikniemy bo to wynika z przepisów. A takie firmy jak Shell czy DKV to one kupują ten prąd / benzynę / diesel / gaz za które "zapłaciliśmy" ich kartą i potem nas obciążają raz lub dwa razy w miesiącu. To zawsze trochę dodatkowo kosztuje więc trzeba przekalkulować czy warto.
 
Top