XYZ

Fachowiec
to wyślij to co ja - tylko podpisz podpisem zaufanym

jutro będziesz miał potwierdzenie wpisania na darmową listę
Wysłałem wczoraj ok 18-ej, na razie bez odzewu.....sprawdziłem na stronie edalnice.cz i mój nr rejestracyjny nadal bez zwolnienia.
Czy w przypadku odmowy powinienem otrzymać email zwrotny z odpowiedzią na wysłany wniosek ???
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Wysłałem wczoraj ok 18-ej, na razie bez odzewu.....sprawdziłem na stronie edalnice.cz i mój nr rejestracyjny nadal bez zwolnienia.
Czy w przypadku odmowy powinienem otrzymać email zwrotny z odpowiedzią na wysłany wniosek ???
ja dostałem odmowę i dlaczego za pierwszym razem.
 

STMS

Posiadacz elektryka
wg mnie odmawiają tylko w przypadku:

- braku podpisu kwalifikowanego lub błędnego wypełnienia pisma
- niepewności czy auto jest EV - chodzi o tradycyjnych producentów

sam brak upoważnienia do kierowania [ leasing, kredyt ] wg mnie nie jest przeszkodą
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Mi odmówili, bo nie wysłałem wszystkich dokumentów:
1683708535463.png
Zobacz mój wątek: https://forum.elektrowoz.pl/threads/zwolnienie-z-oplaty-za-autostrady-w-czechach-instrukcja.3626/ tam jest dokładnie opisane.

W oparciu o przetwarzanie otrzymanego zawiadomienia o zwolnieniu informujemy zgodnie z § 21b ust. 4 Ustawy, że zawiadomienie o zwolnieniu nie spełnia wymogów zgłoszenia określonych w ustawie i jest traktowane tak, jakby nie zostało został złożony z następujących powodów:
• powiadomienie o zwolnieniu nie zawiera wszystkich obowiązkowych załączników (kopia licencji technicznej)
 

STMS

Posiadacz elektryka
Czy dostałem jakieś automatyczne potwierdzenie, ze email dotarł ??
Czy Ty dostałeś nie wiem bo skąd mam wiedzieć 🤪 ale ja dostałem zwrotkę, że będą procesować zgodnie z prawem
 
Top