Dwóch kierowców a ustawienia wspólne

spietrza

Zadomawiam się
Cześć wszystkim,

walcę od kilku dni z ustawieniem profilów kierowców pod multimedia. Jednak skutek żaden.
Mam dwa profile X i Y i każdy wchodząc do samochodu oczekuje, że poleci z radia lub spotify to co ostatnio sam słuchał wychodząc z auta.
Dzisiaj jest tak że jeśli X słucha spotify na swoim profilu ( konto rodzinne ) to kierowca Y wchodząc do samochodu kontynuje granie muzyki kierowcy X.
Natomiast kierowca Y częściej słucha radia wybranego więc kierowca X wchodząc do samochodu nie ma spotify a radio kierowcy Y.

Kolejnym problemem jest to że dla obu kierowców Spotify ( konto rodzinne ) jest zalogowany na konto kierowcy X. Natomiast jak można ustawić aby spotify czy też youtube, przeglądarka google była logowana na swój inwidualne konto

Wszystkim za odpowiedzi z góry dziękuje
 

Michal

Moderator
Po pierwsze - czy masz oddzielne loginy dla profili X i Y? Może login jest ten sam, a tylko przełączanie się na ekranie...
Każdy musi mieć oddzielny login i musi on być powiązany z kluczem / telefonem / kartą.
Chociaż jednak nie musi być oddzielny login ale tak będzie lepiej :) ważne żeby profil był powiązany z kluczem.

Następnie sprawdź na obu profilach kto jest zalogowany do Spotify - klikasz ikonkę Spotify i scrollujesz na sam dół - musisz ustawić oddzielne loginy odpowiednich użytkowników.

Dodam jeszcze, że jeśli na telefonie dany użytkownik zmieni, to co jest odtwarzane, to w aucie później poleci to co zostało ostatnio ustawione na danym koncie Spotify, a nie to co było puszczane ostatnio w aucie.

Jak będą nadal jakieś problemy to najpierw poszukaj rozwiązania w manualu [tutaj], a jak nie znajdziesz to napisz ;)
 
Last edited:

spietrza

Zadomawiam się
Mam oddzielne loginy i na każdym po utworzeniu zalogowałem się do oddzielnych kont spotify.
Jednak chwilę póżniej ( kilka razy uużycie naprzemienne ) powoduje że włącza się konto spotify kierowcy X na kierowcy Y.

W spotify nic nie ma na dole oprócz muzyki. Jak klikam w prawym górnym rogu na avatara to mam wyloguj tylko. Więc jedynie po awatarze widzę że, które to konto lub po tym jakie są ulubione muziki zapisane.
 

Michal

Moderator
Mam oddzielne loginy i na każdym po utworzeniu zalogowałem się do oddzielnych kont spotify.
Jednak chwilę póżniej ( kilka razy uużycie naprzemienne ) powoduje że włącza się konto spotify kierowcy X na kierowcy Y.

W spotify nic nie ma na dole oprócz muzyki. Jak klikam w prawym górnym rogu na avatara to mam wyloguj tylko. Więc jedynie po awatarze widzę że, które to konto lub po tym jakie są ulubione muziki zapisane.
Przenieśli lokowanie do awatara na górze. Wyloguj i zaloguj ponownie na obu profilach.
My z żoną mamy osobne profile i konta Spotify i nie mamy takich problemów.
 
Top