e-C3 trafia do salonów

chess_m

Fachowiec
Godzinę temu dzwonili do mnie z lokalnego salonu Citroena (Rybnik), że własnie przyjechał do nich pierwszy egzemplarz.
Niedługo może nawet jedzić jako demo. Tak że tego ...
 

KrzysztofFly

Moderator
Godzinę temu dzwonili do mnie z lokalnego salonu Citroena (Rybnik), że własnie przyjechał do nich pierwszy egzemplarz.
Niedługo może nawet jedzić jako demo. Tak że tego ...
No to trochę czasu im zeszło ;) od premiery w grudniu 2023. Sam kiedyś pisałeś, że trzeba poczekać do wiosny aby go zobaczyć i się nim przejechać ;), a tu mamy już prawie połowę jesieni.
 

solik

Pionier e-mobilności
pewnie dodatkowo costam w sofcie bedzie niedorobione i bedzie aktualizacja kiedystam tak jak ja we fiacie po 2 latach dostalem OTA ktore mi zmniejszylo czcionki w Carplay 😆
 

chess_m

Fachowiec
No to trochę czasu im zeszło ;) od premiery w grudniu 2023. Sam kiedyś pisałeś, że trzeba poczekać do wiosny aby go zobaczyć i się nim przejechać ;), a tu mamy już prawie połowę jesieni.
Fakt. I jak to wierzyć zapewnieniom takiej poważnej firmy :)
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Godzinę temu dzwonili do mnie z lokalnego salonu Citroena (Rybnik), że własnie przyjechał do nich pierwszy egzemplarz.
Niedługo może nawet jedzić jako demo. Tak że tego ...
Rok opóźnienia.
Przez ten czas zdążyłem zrobić zakupy u konkurencji.
 

chess_m

Fachowiec
Rok opóźnienia.
Przez ten czas zdążyłem zrobić zakupy u konkurencji.
Ja też ;)
Chociaż auto mi się podobało. Pewnie, z sentymentu, przejadę się je przynajmniej platonicznie obejrzeć.
Sentyment do auta ale i dealera. Kilkanaście lat jeździliśmy peugeoutami. Wszystkie kupowaliśmy, serwisowaliśmy a większość nawet sprzedaliśmy u nich ;)
 
Top