danders

Zadomawiam się
Nie wiem czy się filmik zassał, ale miałem wymieniany mechanizm lusterka, piszczało niemiłosiernie , proszę oglądać z dźwiękiem
 

Attachments

  • IMG_20925057.MOV
    13,6 MB · Liczba wyświetleń: 1

nnnnn

Pionier e-mobilności
NIE wiem, mam wrażenie ze z autem jest coś nie tak. Podczas próby podłączenia Android Auto pokazuje błąd 14 - "Oprogramowanie samochodu nie przeszło testów zabezpieczeń AA", nie ważne jaki kabel. Testowałem też 3 różne telefony. Dziś jadę do serwisu.
 

KrzysztofFly

Moderator
W sumie aplikacja niewiele ma wspólnego z działaniem AA, jednak może po prostu oprogramowanie Twojego auta/radia (po opisie domniemuję, że to 2020r) jest jakieś stare i może wymaga jakiejś aktualizacji (w Citroenie była w zeszłym roku kampania serwisowa na aktualizację oprogramowania radia). O dostępności aktualizacji map i ekranu dotykowego informuje nas aplikacja (no ale u Ciebie ona nie działa).
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
Auto z 2020, ale zainstalowałem aktualne oprogramowanie. W dziale Opla opisałem cała sytuację. Podsumowując serwis się poddał i czeka na info od centrali
 

p0li

Pionier e-mobilności
W sumie aplikacja niewiele ma wspólnego z działaniem AA, jednak może po prostu oprogramowanie Twojego auta/radia (po opisie domniemuję, że to 2020r) jest jakieś stare i może wymaga jakiejś aktualizacji (w Citroenie była w zeszłym roku kampania serwisowa na aktualizację oprogramowania radia). O dostępności aktualizacji map i ekranu dotykowego informuje nas aplikacja (no ale u Ciebie ona nie działa).
soft radia sciagalo sie z serwera i wgrywalo samemu - w akcji serwisowej bylo wgrywane oprogramowanie BMS-a
 

KrzysztofFly

Moderator
soft radia sciagalo sie z serwera i wgrywalo samemu - w akcji serwisowej bylo wgrywane oprogramowanie BMS-a
No to ja miałem akcję serwisową na soft radia, której nie musieli wykonać, gdyż sam już miałem zaktualizowany we własnym zakresie. O ile pamiętam to wspominałem kiedyś o tym na forum.
 

KrzysztofFly

Moderator
Auto z 2020, ale zainstalowałem aktualne oprogramowanie. W dziale Opla opisałem cała sytuację. Podsumowując serwis się poddał i czeka na info od centrali
Widziałem później, że opisałeś w dziale Opel. U mnie w menu jest opcja synchronizacja GPS, nie wiem czy to może mieć wpływ, być może tak. Sam jednak na początku w samochodzie miałem źle ustawiony rok, miesiąc dzień i godzina była ok, jednak AA się łączył bez problemu, tylko w aplikacji pokazywał mi, że mam trasy, a nie było ich widać w statystykach, dopiero po jakimś czasie zaskoczyłem w czym tkwi błąd.
 
Top