Forbes Co dalej z Teslą wg jednego Gościa

Bronek

Pionier e-mobilności
zgadzam się z jedną opinią - tańsze wersje Tesli 3/Y nie mają dużego sensu - jeśli ktoś ma kupić wykastrowaną wersję, to lepiej kupiċ używaną, której ceny są bardzo atrakcyjne.
Patrząc jak zachowują się moje Tesle , to nie głupi pomysł ! Kwestia pochodzenia i historii auta , ale warto rozważyć
 

jgal

Posiadacz elektryka
Widzę, że idą w zaparte. Biorąc pod uwagę, że to tylko kwestia czasu, jak melon będzie miał kolejne odpały, to nie skończy się to dla nich dobrze
 

hevvrajczyk

Zadomawiam się
No trochę chyba im w tym Forbsie nie wychodzi za bardzo

Takie oświadczenia nic nie znaczą.
Jeśli akcjonariusze będą chcieli zmienić CEO to nie będą prowadzić otwartej wojny, żeby jeszcze bardziej obniżyć wycenę swoich udziałów. Takie komunikaty będą się pojawiać do momentu w którym pojawi się kolejny komunikat o tym, że walne zgromadzenie już podjęło decyzję o zmianach personalnych, a melonowi dziękujemy za ogromny wkład w rozwój firmy, ale wystarczy.
 
Top