Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Ważna aktualizacja dotycząca sytuacji samochodów bez czujników ultradźwiękowych. Zgodnie z przewidywaniami wydanie wersji FSD 11 wprowadzi z powrotem funkcjonalność czujników parkowania.

Aktualizacja powinna zacząć być udostępniania w przyszłym tygodniu.

Dodatkowo dla fanów FSD. Ujednolicony stos ma w ogromy sposób poprawić jazdę na autostradzie. Szczególnie w kiepskich warunkach pogodowych.
IMG_3201.png
 

daniel

Señor Meme Officer
w usa, zobaczymy co z tego dostanie europa. nadal czekamy na dodanie fizycznych hamulców do zimnej baterii
Ja to w sumie nie chcę tej opcji. Wolę zawsze hamować tylko rekuperacją.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Tu chodzi o to by niezależnie od temperatury baterii, hamowanie po odpuszczeniu gazu bylo tak samo odczuwalne. Teraz gdy bateria jest, zimna lub pełna, mamy komunikat i brak lub cienkie hamowanie. Różniące się od tego przy rekuperacji. To może być dla gapowatych niebezpieczne. Dlatego to ma być i chyba mam to w Xsie bo jest taka ikonka albo?
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Ja to w sumie nie chcę tej opcji. Wolę zawsze hamować tylko rekuperacją.
Ja tam chce bo i tak trzeba jakoś wyhamować ale powinno być wyraźnie widoczne kiedy hamulce sie uruchamiają.
 

ArtiomEV

Nowy na Forum

danielm

Pionier e-mobilności
wydawało mi się, że to już jest - samochód hamuje przy zimnej lub pełnej baterii i pojawia się taka ikona (ta po lewej na dole) https://www.notateslaapp.com/images/tesla-car-updates/2022.40/limited-regen-icon.jpg - Ale przyznam miałem taką sytuacje tylko 2 razy i nie mam okazji przetestować.
ta magiczna ikona to tylko informacja o ograniczonej rekuperacji choć mnie też wprowadziła w błąd. rekuperacje mam ograniczoną tak jak miałem wcześniej i brak opcji włączenia fizycznych hamulców
 

Norbert

Posiadacz elektryka
Czy komuś z Was udało się uporać z problemami z kamerą? To akurat dotyczy znajomego. Nie działają mu czujniki, dwóch gości już rozłożyło ręce. W czym może tkwić problem? Nie wiemy, w jakim iść kierunku.
W jakim modelu? Jaki błąd?
 
Top