idzie grzanie auto kierownicy 2023..6.8

Michal

Moderator
Zły Elon daje za darmo kilkadziesiąt usprawnień rocznie... Oj jaki zły :p
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Działa to znośnie... ale ja nie ufam, mam wąski garaż i wali mi STOP STOP STOP cały czas, a po wjechaniu do połowy garażu, komunikat o przysłoniętej kamerze (kamera 30cm od ściany jest wtedy).
 

pluto

Pionier e-mobilności
U mnie jakoś znośnie pokazuje (nawet boczne słupki od wiaty z dokładnością +_ 1 cm.
Odległość to Renault była ok. 65 cm więc wskazania są trochę mylące bo pokazują najbliższą odległość wokół auta.

IMG_20230416_141720.jpg
IMG_20230416_142212.jpg
IMG_20230416_142311.jpg
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
ja mam wąski garaż ze stojącym zmiękczaczem wody, który muszę mijać do 10cm, wariuje na nim ostro :), tutaj masz daleko i faktycznie, jak jest około 50cm to wszystko jest cudownie, przy 20-30cm i ścianie - już nic nie widzi.
 

ciastek

Pionier e-mobilności
ja mam wąski garaż ze stojącym zmiękczaczem wody, który muszę mijać do 10cm, wariuje na nim ostro :), tutaj masz daleko i faktycznie, jak jest około 50cm to wszystko jest cudownie, przy 20-30cm i ścianie - już nic nie widzi.
W garazu dojeżdżam na 10 cm do ściany. Czujniki parkowania (USS) guzik dają. Dlatego zamontowałem odbojnik parkingowy za niecałe 200 zł, którego żaden update nie zabierze, ha ha.
IMG_3235.jpeg
 

pluto

Pionier e-mobilności
W garazu dojeżdżam na 10 cm do ściany. Czujniki parkowania (USS) guzik dają. Dlatego zamontowałem odbojnik parkingowy za niecałe 200 zł, którego żaden update nie zabierze, ha ha.
View attachment 10148
Też tak zrobiłem tylko z łaty drewnianej ;)
 

Pepek

Posiadacz elektryka
Wystarczy przełączyć na aktualizacje standardowe.
Hmmm - chyba nie bardzo. Ja dostałem pierwsze Tesla Vision (2023.6.9) dzień po tym jak na forum informowali o tym pierwsi użytkownicy, a 2023.6.11 (ponoć poprawione m.in. Tesla Vision, ale osobiście nie widzę różnicy) w ten sam wieczór/noc co reszta, a nigdy nie przełączałem aktualizacji i od początku mam te standardowe.
 
Top