Patrząc po metodologii nazewnictwa aktualizacji to aktualność to 20 tydzień tego roku czyli 15-21 majaNo więc tak: 2023.20-14615:
S7 w Wawie jest, ostatni odcinek S61 do drogi 61 w okolicach Łomży - nie ma.
Oceniam że mapy są ze stanu sprzed ponad pół roku. Lepiej niż nic, ale jednak rzadko te update wpadają.
Data ich udostępnienia pewnie tak, ale data, na jaki moment są aktualne - na pewno jest starsza, pokazuje mi dalej ograniczenia na drogach, które już zostały oddane do użytku bez ograniczeń prędkości przed wielkanocą. Więc dane są co najmniej 1 miesiąc starsze (a nie zdziwiłbym się jeśli nawet więcej).Patrząc po metodologii nazewnictwa aktualizacji to aktualność to 20 tydzień tego roku czyli 15-21 maja
Tak, nie pytammm też dzisiaj zauważyłem że mam mapy 23, a na 100% wczoraj nie miałem więc chyba zainstalowały się bez mojej ingerencji. Czy tak jest że o update softu to pyta a map nie ?
MatrixUpdate w Tesla to downgrade. Nie ma prawie całej S7 Warszawa Radom a była