Ile czeka osoba fizyczna na dofinansowanie od momentu złożenia wniosku?

Slavekk_

Posiadacz elektryka
8 sierpnia wniosek
6 września poprawka (potwierdzenie wplaty za polisę, jakby nie mogli w systemie sprawdzić że skutecznie ubezpieczone)
28 września sprawdzony formalnie i skierowany do podpisu
13 października dotacja przyznana (dosłać skan cesji)
24 października przelew
 

darru

Nowy na Forum
U nas harmonogram wyglądał następująco

wniosek 25.09.23
Uzupełnienie z docelowym dowodem rejestracyjnym 10.10.23
Pozytywna ocena wniosku 11.10.23
dotacja przyznana 20.10.23 (prośba o cesje)
cesja wysalana 24.10.23
i cisza. 14.11.23 małżonka zadzwoniła z pytaniem czy czegoś brakuje i okazało się ze nie zaznaczyli wpływu cesji i wniosek leżał i czekał .
Cesja zatwierdzona 14.11.23
Przelew przyszedł 15.11.23

Wiec pomimo przeoczenia dosłania cesji z naszej strony poszło błyskawicznie. Gdyby nie to pewnie szybciej by był wniosek rozpatrzony
 

bchmiel75

Zadomawiam się
Wniosek złożony 07.11. Dołaczyłem wszystkie skany, włącznie z cesją ubezpieczenia.
22.12 otrzymałem maila o tytule "Wniosek został oceniony pozytywnie podczas oceny formalnej", w treści w zasadzie nie ma nic ciekawego.
Jakie jeszcze kroki przede mną?

Jestem osobą fizyczną, nie firmą.
 

BronekMP

Zadomawiam się
Wniosek złożony 07.11. Dołaczyłem wszystkie skany, włącznie z cesją ubezpieczenia.
22.12 otrzymałem maila o tytule "Wniosek został oceniony pozytywnie podczas oceny formalnej", w treści w zasadzie nie ma nic ciekawego.
Jakie jeszcze kroki przede mną?

Jestem osobą fizyczną, nie firmą.
Pewnie poproszą cię o przesłanie cesji ubezpieczenia. Kontroluj status na portalu.
 

Empty

Zadomawiam się
U mnie po ok. miesiącu poprosili o dowód zapłaty za ubezpieczenie.
Uzupełniłem i czekam dalej.
 

Krzysztof K

Nowy na Forum
Kupno samochodu na firmę w leasingu luty 2024. Zapłaciłem opłatę mLeasingowi za przygotowanie i procedowanie wniosku o dotację.....i ......cisza....Po wielu monitach, dowiedziałem się nieoficjalnie (nic na piśmie), że wniosek został cofnięty z BOŚ do poprawki do MLeasingu i .....cisza....dwa maile wysłane do osoby odpowiedzialnej w MLeasingu bez odpowiedzi. Dziś złożyłem oficjalną reklamację. Czas na rozpatrzenie reklamacji - uwaga 30 dni....NIE DAJCIE SIĘ ZWABIĆ NA DOTACJE, TO DROGA PRZEZ MĘKĘ I NACIĄGANIE LUDZI.
 

SylB

Fachowiec
O dotację ubiegasz się sam czy robi to MLeasing ?
No chyba ,że kasy już brak na dopłaty. :(
Albo pracownik "nowy" w MLeasing i nie zna procedur.
"NIE DAJCIE SIĘ ZWABIĆ NA DOTACJE, TO DROGA PRZEZ MĘKĘ I NACIĄGANIE LUDZI"
Nawet o 800+ trzeba złożyć dokumenty a nie wystarczy, że się tylko ma "bąbelka" :)
 
Top