IONITY - miesięczna subskrypcja już w Lipcu!!!

Cav

Pionier e-mobilności
W Polsce też już jest, ale drogo.
Czyli bez sensu płacić za abo, już lepiej GW kupić.
 

Pawel_PS

Zadomawiam się
Aha - jeszcze jedna wada IONITY dla mnie - nie mam pojęcia jak dostać fakturę na firmę u nich, bez problemu w GW.
Od nich nie dostaniesz faktury. Pisałem kilka dni temu do Ionity w tej sprawie i dostałem odpowiedź o treści:
"Nasza aplikacja do ładowania jest obecnie rozwiązaniem dla indywidualnych użytkowników końcowych i dodanie konta firmowego nie jest możliwe. Jeśli to jest poważny problem, polecamy korzystanie z naszych ładowarek za pośrednictwem dostawców usług, którzy oferują rozwiązania ładowania /RFID dla firm."
 

cooler

Pionier e-mobilności
Od nich nie dostaniesz faktury. Pisałem kilka dni temu do Ionity w tej sprawie i dostałem odpowiedź o treści:
"Nasza aplikacja do ładowania jest obecnie rozwiązaniem dla indywidualnych użytkowników końcowych i dodanie konta firmowego nie jest możliwe. Jeśli to jest poważny problem, polecamy korzystanie z naszych ładowarek za pośrednictwem dostawców usług, którzy oferują rozwiązania ładowania /RFID dla firm."
Sami w ręce GW wpychają...
Czy to w ogóle legalne w naszym kraju gdzie za wszystko musisz wystawić paragon/fakturę?
 

adianqo

Nowy na Forum
To jak jest w końcu - jak zapłacę 56.99 (brutto czy netto) to późnej ladowanie za 0.94 bez limitu? Nie rozróżniam direct od IONITY Pass ale jak to działa w końcu? Od dwóch dni?
 

Jusand

Posiadacz elektryka
Możesz użyć BeCharge (patrz np mój kod polecający). Przy pakiecie 500kWh wychodzi 0,35€
Dodatkowo w Niemczech ładowanie na stacjach Aral 300 kW. Co ciekawe na ekranie ładowarki do wyboru 3 języki niemiecki, angielski i Polski.
 
Top